Neler Yeni

Bu Sistem Nasıl? Unreal ve Oyun için.

ogznny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Oğuzhan Yıldırım
Selamlar,
Normalde bütçem daha düşüktü ama anladığım kadarıyla Unreal Engine gerçekten yüksek sistem ve sanırım RTX istiyor. Ben de mecburen bütçeyi yükseltme kararı aldım. Zaten şuan değil 1-2 ay sonra alabilicem sadece araştırma yapıyorum.

https://www.teknobiyotik.com/oyuncu-pc-gamer-pc/fr10500-oyuncu-bilgisayari.html

Bu sistem nasıldır? Bütçeyi yeterince zorladım daha da arttırma şansım yok. Bu kasa satıştan kalksa bile bu sistemi kurmayı düşünüyorum alacağım zaman. Birde Ryzen 5 3600 hakkında çok ısınma problemi okuyorum. Yükseltme olarak bu sisteme eklenebilen İşlemci soğutucalardan gerçekten uygun fiyatlı olanlar arasından hangisi biraz da olsa iş görür? Eklemesem çok sıkıntı çeker miyim? (Listede ki max 300 küsür tl olanlar arasında)

En azından 3-4 sene beni Unreal Engine konusunda sıkıntısız devam ettirebilir mi?
Şimdiden teşekkür ederim. Tavsiye ve görüşlerinizi bekliyorum.

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok
Selamlar,
Normalde bütçem daha düşüktü ama anladığım kadarıyla Unreal Engine gerçekten yüksek sistem ve sanırım RTX istiyor. Ben de mecburen bütçeyi yükseltme kararı aldım. Zaten şuan değil 1-2 ay sonra alabilicem sadece araştırma yapıyorum.

Bu sistem nasıldır? Bütçeyi yeterince zorladım daha da arttırma şansım yok. Bu kasa satıştan kalksa bile bu sistemi kurmayı düşünüyorum alacağım zaman. Birde Ryzen 5 3600 hakkında çok ısınma problemi okuyorum. Yükseltme olarak bu sisteme eklenebilen İşlemci soğutucalardan gerçekten uygun fiyatlı olanlar arasından hangisi biraz da olsa iş görür? Eklemesem çok sıkıntı çeker miyim? (Listede ki max 300 küsür TL olanlar arasında)

En azından 3-4 sene beni Unreal Engine konusunda sıkıntısız devam ettirebilir mi?
5600x i stokla kullananlar var

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Selamlar,

Bu sistem nasıldır? Bütçeyi yeterince zorladım daha da arttırma şansım yok. Bu kasa satıştan kalksa bile bu sistemi kurmayı düşünüyorum alacağım zaman. Birde Ryzen 5 3600 hakkında çok ısınma problemi okuyorum. Yükseltme olarak bu sisteme eklenebilen İşlemci soğutucalardan gerçekten uygun fiyatlı olanlar arasından hangisi biraz da olsa iş görür? Eklemesem çok sıkıntı çeker miyim? (Listede ki max 300 küsür TL olanlar arasında)

Rtx olarak 2060 pek tercih edilmiyordu kart rtx özelliğini açınca düşük performans veriyor diye biliyorum

ogznny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Oğuzhan Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rtx olarak 2060 pek tercih edilmiyordu kart rtx özelliğini açınca düşük performans veriyor diye biliyorum
Daha uygun fiyatlı ama işimi görücek bir tavsiyeniz var mı ekran kartında? Fiyatı düşürmek oldukça işime gelir çünkü

Top Bottom