Neler Yeni

Bu Sistem Nasıl?

Yigitcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Yiğitcan
Arkadaşlar vatandan kendim seçtim parçaları sizce nasıl olmuş?

Ryzen 5 2600
Zotac gtx 1660 super
Toshiba rc500 500gb m2 ssd
Corsair 3200 mhz 8×2 ram
Asus prime b450m-k anakart
Asus 21.5 vp228qg 75 hz 1ms monitör

Toplam=6658 TL

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
75 Hz monitör olmamış. Ayrıca herkese diyorum. Vatan 1 Haziran'da açılıyor o zamanı bekleyin bende vatandan alacağım çünkü bu ara online bilgisayar kumardan başka bir şey değil. 1 Haziran'da çok büyük ihtimal kdv indirimi ile açılacak ve diğer teknoloji markaları da açılacak en olmadı oralardan kategorisine göre ucuz parçaları alırsınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar vatandan kendim seçtim parçaları sizce nasıl olmuş?

Ryzen 5 2600
Zotac gtx 1660 super
Toshiba rc500 500gb m2 SSD
Corsair 3200 mhz 8×2 RAM
Asus prime b450m-k anakart
Asus 21.5 vp228qg 75 hz 1ms monitör

Toplam=6658 TL
Ayrıca kasa ve HDD yoksa gerçekten pahalı sayılabilecek bir fiyat şuan için ram 3200 mhz olup 19 cl falansa onun yerine 3000 mhz 16 cl alın daha iyi.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Çok pahalı. Donanım Arşivi yeni sistemi bekleyin veya buna bir bakın.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
İşlemci olarak 1600 12nm almanızı öneririm. Performamsları yakın paranız cebinizde kalır. Ayrıca sistem bana bir tık pahalı geldi. Vatan zorunlu değilse daha iyi alternatifleri bulunabilir bence.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Çok pahalı. Donanım Arşivi yeni sistemi bekleyin veya buna bir bakın.
Hocam o da pahalı baktığında ve intel işlemci en mantıklısı dediğim gibi mağazanın açılmasını beklemek oem sistemleri oradan aynı fiyata alabiliyorsunuz.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Hocam o da pahalı baktığında ve Intel işlemci en mantıklısı dediğim gibi mağazanın açılmasını beklemek oem sistemleri oradan aynı fiyata alabiliyorsunuz.
Attığım sistem fiyatına göre gayet iyi. Hatta şu sıralar alınabilecek iyi sistemlerden biri. Ben de intel alınması taraftarı değilim fakat sistem hazır sistem ve değiştirilemiyor. Alınabilir bir sistem.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
İşlemci olarak 1600 12nm almanızı öneririm. Performamsları yakın paranız cebinizde kalır. Ayrıca sistem bana bir tık pahalı geldi. Vatan zorunlu değilse daha iyi alternatifleri bulunabilir bence.
Emin olun şuan daha iyi alternatif pek yok mağazadan görerek almak en mantıklısı daha öncek tüm bilgisayarımı internetten alan ben bile şuan yeni sistem alacağım korkuyorum online sipariş vermeye. Kargosu kaybolanlar bile var her şeyi geçtim her şirketin müşteri hizmetleri şuan çökmüş durumda.

Attığım sistem fiyatına göre gayet iyi. Hatta şu sıralar alınabilecek iyi sistemlerden biri. Ben de Intel alınması taraftarı değilim fakat sistem hazır sistem ve değiştirilemiyor. Alınabilir bir sistem.
Değiştirilebiliyor onu diyorum işte mağazadan değiştirilebiliyor.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Emin misiniz? Eğer öyleyse baya iyi. Tabi fiyatlara da bağlı
Eminim bir ürünün altında bu konu hakkında vatan cevap vermiş bu ürünün yorumlarına bakın hatta bende şu sistemi alacağım Kasa,ram ve SDD değişikliği ile.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Eminim bir ürünün altında bu konu hakkında vatan cevap vermiş bu ürünün yorumlarına bakın hatta bende şu sistemi alacağım Kasa,RAM ve SDD değişikliği ile.
Yalnız fiyat farkı normal olmayacaktır. Hazır sistemlerde parça değişikliği yapılırken normalden fazla fiyat farkı ortaya çıkıyor. Bence burda da öyledir.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Yalnız fiyat farkı normal olmayacaktır. Hazır sistemlerde parça değişikliği yapılırken normalden fazla fiyat farkı ortaya çıkıyor. Bence burda da öyledir.
Öyledir tabi hocam ama dediğim gibi benim bütçem bu sistemden daha fazla onu da hesaba katıyorum ha şu da var çok büyük ihtimal ile %18 KDV indirimi ile açılacak mağaza o yüzden çokta aşırı bir büyük etki etmez.

en olmadı tekrar toplarım zaten SDD değişecek derken çıkarılacak elimde ssd var o fiyat aralığı bile en azından kasa yükseltme fiyatını elden çıkarır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdullatif KARTAL
75 Hz monitör olmamış. Ayrıca herkese diyorum. Vatan 1 Haziran'da açılıyor o zamanı bekleyin bende vatandan alacağım çünkü bu ara online bilgisayar kumardan başka bir şey değil. 1 Haziran'da çok büyük ihtimal kdv indirimi ile açılacak ve diğer teknoloji markaları da açılacak en olmadı oralardan kategorisine göre ucuz parçaları alırsınız.

Ayrıca kasa ve HDD yoksa gerçekten pahalı sayılabilecek bir fiyat şuan için RAM 3200 mhz olup 19 cl falansa onun yerine 3000 mhz 16 cl alın daha iyi.
KDV İndirimi geleceğini nerden biliyorsunuz kesin bir şey mi bende bu akşam arkadaşım için incehesap gaming gecesinden parçaları toplamak istiyordum ?

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
KDV İndirimi geleceğini nerden biliyorsunuz kesin bir şey mi bende bu akşam arkadaşım için incehesap gaming gecesinden parçaları toplamak istiyordum ?
Kesin değil fakat zaten incehesaptan bir şey alınmaz kesin olmasa dahi çok büyük ihtimal olacak her mağaza terkar açılınca indirim yaptı vatan da yapar yapmazsa sinek satar zaten bu ara herkesin maddi durumu sıkıntıya girdi ayrıca dediğim gibi hele indirim ürünü alırsa kafadan 25 günü çıkarın normal sistemleri dahi adamlar 15 günde kargoluyor indirim yoğunluğunda kaç günü bulur ayrıca şikayet sitelerine bakın derim son zamanlarda herkes şikayetçi incehesaptan.

Zaten normalde şikayet çok indirim ile çok fazla sıkıntı alıyorsun üstüne ama yine de kendiniz karar verin benim sözümle hareket etmeyin sadece ufak bir ricam almadn önce şuan forumda dönen muhabbetlere ve şikayetlere bakın kendiniz kuracaksanız yine bir nebze fakat El capitanda çok kişi mavi ekran gibi sorunlar almaya başladı çok büyük ihtimal montaj kaynaklı hata sipariş bol olunca adamlar savsaklamaya başladı.

Bugün 27 Mayıs 4 Mayıs 2020 de verdiğim bilgisayar hala kargoya bile verilmedi. Arıyorum bu seferde kargonuz bugün inde paketlenip gönderilecek deniyor. Bekliyorum akşam oluyor siparişim kargoya verilmiyor. Bunun üzerine tekrar arıyorum ' beyefendi bu zor günlerimizde ülkemizin çektiği zorluğu zamanlarda bizde çok zorlanıyoruz siparişleri yetiştiremiyoruz sizinde biraz anlayışlı olmanızı istiyoruz' diyorlar. Böyle bir şey olabilir mi ya? Yemin ediyorum bir daha incehesap.com dan herhangi bir şekilde sipariş vermeyeceğim. En ufak şey bile olsa artık kesinlikle bu yerden sipariş etmeyeceğim...
bu sitede bir şikayet şikayetvar sitesinde yazılmış. Bu ara tavsiyem ya Haziran sonuna falan bekleyin ya da gördüğünüz peşin bir yerden alın çünkü online sipariş tamamen kumar.

Son düzenleme:
Top Bottom