Neler Yeni

Bu sistem Spider-Man'i akıcı oynatır mı?

Dragan2

80+
Yıllardır bu oyunu oynamak istiyorum ancak PS sahibi olmadığım için oynayamıyordum şimdi bilgisayara geliyor ancak sistemim şüphe ettiriyor. Ekran kartım RX 6600 işlemcim ise I3-9100F ram 16 GB Kingston Fury X. İşlemcimi birkaç aya değiştireceğim çünkü çok darboğaz yaşıyor pek çok oyunda aşırı drop yiyorum ama değiştirmeden önce çıktığı gibi oynasam bu sistemle akıcı bir performans alabilir miyim? (60 sabit FPS ve mümkünse düşük ayarlarda olmayacak şekilde)

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
Yıllardır bu oyunu oynamak istiyorum ancak PS sahibi olmadığım için oynayamıyordum şimdi bilgisayara geliyor ancak sistemim şüphe ettiriyor. Ekran kartım RX 6600 işlemcim ise I3-9100F ram 16 GB Kingston Fury X. İşlemcimi birkaç aya değiştireceğim çünkü çok darboğaz yaşıyor pek çok oyunda aşırı drop yiyorum ama değiştirmeden önce çıktığı gibi oynasam bu sistemle akıcı bir performans alabilir miyim? (60 sabit FPS ve mümkünse düşük ayarlarda olmayacak şekilde)
işlemciden dolayı darboğaz yapar bence baya bi darboğaz olur.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Büyük ihtimalle çok fazla anlık takılma sorunu olur ama oynanır mı oynanır.

Dragan2

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Büyük ihtimalle çok fazla anlık takılma sorunu olur ama oynanır mı oynanır.
peki bu kadar sene beklemişken birkaç ay daha bekleyip full ayar 60 fps oynayıp zevkini sonuna kadar almak mı daha mantıklı yoksa çıktığı gibi yumulup biraz sıkıntılı şekilde oynamak mı?

Top Bottom