Neler Yeni

Bu site doğru gösteriyormu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Umut Akyol
1627887145658.png
Arkadaşlar burda her şey uygun olarak gözüküyo ama video card çarpı işareti var ben bir şey anlamadım yardımcı olurmusunuz

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
Site çok güvenilir gelmedi bana. Ama oradan gördüğüm kadarıyla sistemin HD 6570 tabanlı bir sistem. 6570 ile en az HD 7770 - GTX 660 isteyen bir oyunu rahat oynamak biraz hayal olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Umut Akyol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
düşük grafiklerle oynasam
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi sıkıntı olurmu

ben zaten bu oyunu orta grafiklerle oynamak istiyordum yada düşük ultra almıcam tabiykide orta yada düşükte donma vb. şeyler olurmu sizce

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,959
İsim
HBE
düşük grafiklerle oynasam

bi sıkıntı olurmu

ben zaten bu oyunu orta grafiklerle oynamak istiyordum yada düşük ultra almıcam tabiykide orta yada düşükte donma vb. şeyler olurmu sizce
Düşükte oynayabilirsin. Genelde doğru bilgiler veriyor site ama %100 rahatça oynaman için herşeyin yeşil olması lazım. Ben zamanında 3 kırmızıyla oynardım oyunları. Ram ekran kartı falan kırmızı olurdu ama oynayabilirdim. Denemeden göremezsin elbette. Ayarları düzeltir denersin sende.

Ek olarak sorunsuz oynarsın. Ekran kartın yeterli. 1 gb istiyoqrmuş sende 2gb varmış. Pixel ve vertex de yeterli. Düşük ayarlarda yada orta ayarlarda oynatır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Umut Akyol
Düşükte oynayabilirsin. Genelde doğru bilgiler veriyor site ama %100 rahatça oynaman için herşeyin yeşil olması lazım. Ben zamanında 3 kırmızıyla oynardım oyunları. Ram ekran kartı falan kırmızı olurdu ama oynayabilirdim. Denemeden göremezsin elbette. Ayarları düzeltir denersin sende.

Ek olarak sorunsuz oynarsın. Ekran kartın yeterli. 1 gb istiyoqrmuş sende 2gb varmış. Pixel ve vertex de yeterli. Düşük ayarlarda yada orta ayarlarda oynatır.
tşk detaylı bir şekilde anlatığın için <3

Top Bottom