Neler Yeni

Bu site güvenilir mi?

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...
Arkadaşlar herkese merhaba. Ben eski dizileri tekrar tekrar izlemekten keyif aldığım için arşivleyebilmek için bir site buldum. İstediğim bütün dizilerin olduğu bir site. Siparişin toplam boyutuna göre fiyatlandırma politikası var ve bence uygun fiyatlar. Fiyatla ilgili bir sorunum yok. Aklıma takılan şey şu. HDD dolum şeklinde teslim alabiliyoruz zaten. Müşteri temsilcisi ile görüştüğümde samimi buldum konuşmasında bir sorun sıkıntı görmedim ama birazda emin olmak istiyorum. Dizileri yükleme konusunda işlem şöyle oluyormuş biz verdikleri adrese HDD veya Taşınabilir Harddiskimizi gönderip kargo takip kodunu kendilerine iletiyormuşuz. Bu arada banka hesaplarıda var oraya siparişimizin tutarını gönderiyormuşuz. Kendileri dizileri filmleri her ne istediysek siparişte gönderdiğimiz cihaza atıp siteye üye olurken girdiğimiz adrese kargoluyorlarmış. Bu siteden daha önce alışveriş yapan oldumu önerir misiniz? yada bir sorun yaşarmıyım görüşlerinizi bekliyorum.

Site : http://www.dizifilmmarket.com

NOT : Amacım reklam değil gelen cevaplar üzerine belirtmek istedim. Alışveriş yapacağım için daha önce burdan bu tarz bir iş yapan birileri var ise forumda bilgilerini almak istedim.
Alıcam ayağına reklam bu başlığa bu site güvenilir mi yazmak yerine niye direkt siteyi yazıyorsun

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Emre Şanda
Alıcam ayağına reklam bu başlığa bu site güvenilir mi yazmak yerine niye direkt siteyi yazıyorsun
Değiştirdim tatmin oldunmu arkadaşım. Haz mı alıyorsunuz böyle şeyler yazınca ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir alışveriş yapmak istiyorum 700 TL zarara uğramak istemiyorum. Varsa fikri olan iş yapan burayla insanlardan görüş almak istiyorum.

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Emre Şanda
Düzgün konuşun ve burayı okumadan açtınız herhalde konuyu
İşine gelmeyince böylemi oldu :) En başta yazsaydın bunu hani reklamdı ordan kendini tatmin edemedin kurallarmı oldu şimdi :D Komiksin :D

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,736
İsim
Mert Can Ergün
site güvensiz

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
Site konsepti 2009

Pek güvenemedim açıkçası neden hdd mizi onlara gönderelim ki? İnternet diye bir şey var sonuçta.

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...
İşine gelmeyince böylemi oldu :) En başta yazsaydın bunu hani reklamdı ordan kendini tatmin edemedin kurallarmı oldu şimdi :D Komiksin :D
Kardeşim sana annen baban düzgün konuşmayı öğretmedi mi? Tanımadığın insanlarla nasıl böyle rahat konuşuyorsun anonimlikten gelen güven herhalde

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,736
İsim
Mert Can Ergün
donanım haber teknopat forumlarda yapan kişiler var dır onlara sor

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Emre Şanda
Kardeşim sana annen baban düzgün konuşmayı öğretmedi mi? Tanımadığın insanlarla nasıl böyle rahat konuşuyorsun anonimlikten gelen güven herhalde
Ben senin kardeşin değilim. Benimle polemiğe girme. Anonimlik ile bir alakası yok. Kendini daha fazla haz alıp tatmin etmeye çalışma. Git işine bak.

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...
Ben senin kardeşin değilim. Benimle polemiğe girme. Anonimlik ile bir alakası yok. Kendini daha fazla haz alıp tatmin etmeye çalışma. Git işine bak.
Senin kardeşin olmayı kimse istemez zaten lafın gelişi 1. polemiğe girmememi istiyorsan konu açma 2.Ergen misin nesin bu tatmin etme falan

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,736
İsim
Mert Can Ergün
internetin kaç dowload ve upload

Top Bottom