Neler Yeni

Bu site güvenilir mi?

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Emre Şanda
internetin kaç dowload ve upload
dowload 1.2 mbs çıkıyor bir şey indirirken upload 0.5 felan çok kötü. Birde ben 2 TB lık bir arşiv olmasını planladıgım ıcın indirmem felan zor bunların hepsını bulmam felan.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,762
İsim
Mert Can Ergün
dowload 1.2 mbs çıkıyor bir şey indirirken upload 0.5 felan çok kötü. Birde ben 2 TB lık bir arşiv olmasını planladıgım ıcın indirmem felan zor bunların hepsını bulmam felan.
internet kötüymüş iyi olsaydı indirirdin dediğim gibi donanım haber ve teknopat forumlara sor

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Senin kardeşin olmayı kimse istemez zaten lafın gelişi 1. polemiğe girmememi istiyorsan konu açma 2.Ergen misin nesin bu tatmin etme falan
Neden kavga çıkartıyorsun? Adam sitenin reklamını yapıcak olsa böyle mi yapar? Yok dolandırılır mıyım, yok işte güvenilir mi falan. Manyak mısın hacı sen? Belli ki yardıma ihtiyacı var. Belli ki bu site hakkında yorum almak istemiş? Belli ki forum kurallarına hakim değil? Konuşulur düzeltilir. Üstten konuşmaya ne gerek? Polemiğe girmememi istiyorsan konu açma ne demek? Yazık valla yazık.

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Emre Şanda
Neden kavga çıkartıyorsun? Adam sitenin reklamını yapıcak olsa böyle mi yapar? Yok dolandırılır mıyım, yok işte güvenilir mi falan. Manyak mısın hacı sen? Belli ki yardıma ihtiyacı var. Belli ki bu site hakkında yorum almak istemiş? Belli ki forum kurallarına hakim değil? Konuşulur düzeltilir. Üstten konuşmaya ne gerek?
Ben engelledim zatın mesajlarını çok önce kendi kendine yazsın kimsede ciddiye almasın :D

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...
Neden kavga çıkartıyorsun? Adam sitenin reklamını yapıcak olsa böyle mi yapar? Yok dolandırılır mıyım, yok işte güvenilir mi falan. Manyak mısın hacı sen? Belli ki yardıma ihtiyacı var. Belli ki bu site hakkında yorum almak istemiş? Belli ki forum kurallarına hakim değil? Konuşulur düzeltilir. Üstten konuşmaya ne gerek? Polemiğe girmememi istiyorsan konu açma ne demek? Yazık valla yazık.
okumadan konu açmasın o zaman seninde üslubunun ondan farkı yok seviye belli

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
faresiz
Bu site ile alakalı başka bir forum un konusuna denk gelip sonrasın da almıştım siteden ürünler meraklısının bilgisi olsun. (
Dizifilmmarket i araştırır iken bu konuya denk gelmiştim ana konusu var deniliyor ama görememiştim o sıra. Araştıran arkadaşlar için konuşayım güvenilir bir sitedir herhangi bir problem yaşamadım fazla HDD olmadığı için kendilerinden tedarik ettim ve boyutu ne kadar ise siteden o kadarlık film dizi eklettim ve 100 TL dolum ile 350 TL civarı verdim (hdd dahil) meraklısının bilgisine. )

8glwzo7.png

Top Bottom