Neler Yeni

Bu site güvenilirmidir ?

Lottino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berat
Arkadaşlar Game Garajdan Kasa Alicam Güvenilirmidir Çok Forum Ve Arkadaşlara Danıştım Çocuğu Guvenilir desede bazı insanlar güvenilir değil diyor cevaplarsaniz sevinirim hayırlı geceler

sabanozsu

80+
Arkadaşlar Game Garajdan Kasa Alicam Güvenilirmidir Çok Forum Ve Arkadaşlara Danıştım Çocuğu Guvenilir desede bazı insanlar güvenilir değil diyor cevaplarsaniz sevinirim hayırlı geceler
tabii ki güvenilir itopya,incehesap,gamegaraj gibi gibi siteler güvenilirdir güvenilir değil diyenlerde leke atmak için söyler hadi bu siteler olmasa acaba nereden PC toplayacaklar?

Lottino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tabii ki güvenilir itopya,incehesap,gamegaraj gibi gibi siteler güvenilirdir güvenilir değil diyenlerde leke atmak için söyler hadi bu siteler olmasa acaba nereden PC toplayacaklar?
Ordan kasa alcamda hocam inş gelie güvenli şekilde saol cevap için

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Güvenilir. Ama başka yerlerde aynı özellikte PC'yi daha ucuza bulabilirsin, en ucuzu orda ise sıkıntısız alabilirsin.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,639
İsim
Mehmet Aslan
Peki Reis Eski Monitörlerde hdmı Giriş Varmıdır Donanım Arşivin Çok Eski Vidiosunu İzledimde VGA giriş filan siye
kendi kasamı game garaj dan topladım , 3 günde elime ulaştı kablolamasını aşırı güzel yapmışlardı. Peşin alacaksan piyasaya göre gerçekten güzel fiyatları var ama 12 taksite bölünce vade farkı oluyor. Birde kasanın fanları bi tık sesli geldi bana onun dışında hiçbir sorun yaşamadım kulaklıkla duymuyorum zaten. Ama kasanın malzeme kalitesi çok güzel hertarafı metal toz filtreleri var fazlaca modları var.

Son düzenleme:

Lottino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berat
Birsürü model monitör var. Modeli bilmeden bir şey diyemem.endi kasamı game garaj dan topladım , 3 günde elime ulaştı kablolamasını aşırı güzel yapmışlardı. Peşin alacaksan piyasaya göre gerçekten güzel fiyatları var 12 taksite bölünce vade farkı oluyor. Birde kasanın fanları bi tık sesli geldi bana onun dışında hiçbir sorun yaşamadım kulaklıkla duymuyorum zaten.
Anladım reis bende ordan alicam inş iyi çıkar

noyan123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
noyanz12
gamegaraj güvenilirdir, garanti konusunda yardımcı oluyorlar sattıkları malın arkasındalar, yakın zamanda ekran kartı aldım, bozuldu ve aynı karttan ellerinde olmadığından bir üst modeli ile değişim yaptılar fiyat farkını almadan.

Top Bottom