Neler Yeni

Bu Soğutucu Kasaya Sığar mı?

Arkadaşlar MSI Mag Coreliquid 280R Sıvı Soğutucu almayı düşünüyorum fakat MSI MAG Forge 101M kasamın üst kısmına bu radyatör sığar mı? Modelden de anlaşılacağı üzere çift fanlı fakat 280R ayrıca bu modelde herhangi bir sorun var mı?

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Nurettin Sevinç
Arkadaşlar MSI Mag Coreliquid 280R Sıvı Soğutucu almayı düşünüyorum fakat MSI MAG Forge 101M kasamın üst kısmına bu radyatör sığar mı? Modelden de anlaşılacağı üzere çift fanlı fakat 280R ayrıca bu modelde herhangi bir sorun var mı?

Radyatör olarak max 240 yazıyor. Ama fan olarak 2 x 140 yazıyor. Sığmıyor olarak anladım ben.

Ekler

• asdasd.jpg
    asdasd.jpg
    113.7 KB · Hit: 39

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
280mm destekliyor bildiğim kadarıyla.
@Mehmet Yılmaz, sen kasalardan anlıyordun.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu soğutucu kronik sorunluymuş bu yüzden MasterLiquid ML240L v2 RGB karar verdim bu sığıyor mu acaba?

280mm destekliyor bildiğim kadarıyla.
@Mehmet Yılmaz, sen kasalardan anlıyordun.
Radyatör olarak max 240 yazıyor. Ama fan olarak 2 x 140 yazıyor. Sığmıyor olarak anladım ben.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Nurettin Sevinç

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,580
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
O kasaya üstte sıvı soğutma biraz zor olabilir. Ufak RAM'ler ve mosfet soğutucusuz bir anakartla takilabileceğini düşünüyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
O kasaya üstte sıvı soğutma biraz zor olabilir. Ufak RAM'ler ve mosfet soğutucusuz bir anakartla takilabileceğini düşünüyorum.
Hocam Asus H610M blok soğutuculu anakart alacağım ve kasaya maontajladıktan sonra sıvı soğutucuyu yukarı takamaz mıyız?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,580
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları