Neler Yeni

Bu T-Shirti Nasıl Alıcam (Stok Iptali Ve Mağduriyet)

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Bi mağazadan internetten t shirt sipariş ettim 200tl iken stokta var gozukuyordu ve satin aldim.Daha sonra stokta yok dediler parada iade etmediler başka bir şey alin dediler ve bu dendiğinde tüm t shirt fiyatlari 300tl ye çıktı fiyat farki ödememi istediler.Bende almamıştim parayida iade etmiyorlar t shirtüde gondermiyorlar.Şikayet etsem haklimiyim.Mantıken ben aldigimda stok var gözüküyordu gerekirse 0 dan baskılayıp yollaması gerekmiyormu.Eflasyon yüzünden 200tl ye zaten hicbirşey alınmıyor mağazadan.

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Bi mağazadan internetten t shirt sipariş ettim 200tl iken stokta var gozukuyordu ve satin aldim.Daha sonra stokta yok dediler parada iade etmediler başka bir şey alin dediler ve bu dendiğinde tüm t shirt fiyatlari 300tl ye çıktı fiyat farki ödememi istediler.Bende almamıştim parayida iade etmiyorlar t shirtüde gondermiyorlar.Şikayet etsem haklimiyim.Mantıken ben aldigimda stok var gözüküyordu gerekirse 0 dan baskılayıp yollaması gerekmiyormu.Eflasyon yüzünden 200tl ye zaten hicbirşey alınmıyor mağazadan.
Mağazayı da atsaydın keşke hocam CİMER'e şikayet et istersen

burakdiA

80+
Şikayet etmekte haklısın ama önce tatlı dil yollarını kullanmanı öneririm. Karşı taraf anlayışsız ise o sitedeki her değişikliğin kaydı servis sağlayıcısında bulunur ve Tüketici Hakem Heyeti buradan inceleyebilir ve eğer haklıysan paranı iade alabilirsin.

Mert

80+ Silver
Nereden aldın?

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
rotangar__
Steam
Discord
Rotangar#2224
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nereden aldın?
Zincirweardan aldim bu siparis ustune 1 kez daha bi siparis gerceklestirdim oda yanlis geldi baya urastirdilar ama değiştirebildim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şikayet etmekte haklısın ama önce tatlı dil yollarını kullanmanı öneririm. Karşı taraf anlayışsız ise o sitedeki her değişikliğin kaydı servis sağlayıcısında bulunur ve Tüketici Hakem Heyeti buradan inceleyebilir ve eğer haklıysan paranı iade alabilirsin.
Aradan aylar geçti kaç kerede demiştim kararlılar hâla sonkez uyaricam baskilayip yollamalari için yollamazlarsa şikayet edecegimi söyliyecegim

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Et şikayet böyle bir şey olamaz. Haklısın bence

Mert

80+ Silver
Zincirweardan aldim bu siparis ustune 1 kez daha bi siparis gerceklestirdim oda yanlis geldi baya urastirdilar ama değiştirebildim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aradan aylar geçti kaç kerede demiştim kararlılar hâla sonkez uyaricam baskilayip yollamalari için yollamazlarsa şikayet edecegimi söyliyecegim
Ne olduğu belirsiz sitelerden alışverişi bırakırsın artık, geçmiş olsun.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
rotangar__
Steam
Discord
Rotangar#2224
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne olduğu belirsiz sitelerden alışverişi bırakırsın artık, geçmiş olsun.
Yok hocam merdiven altı değil antalyada birsüru mağazası var baya bilindik mağaza

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Cimer ile uğraşma Hakem heyetine online başvur. Kredi kartı ile aldıysan harcama itirazı yap.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
rotangar__
Steam
Discord
Rotangar#2224
Cimer ile uğraşma Hakem heyetine online başvur. Kredi kartı ile aldıysan harcama itirazı yap.
Darlayınca para iadesini kabul ettiler peki şikayette bulunsam t shirtü alabilirmiyim.Şuan eflasyon yuzunden param baya değer kaybetmis oldu iade edicekleri parayla suan bi t shirt alinmiyor

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Darlayınca para iadesini kabul ettiler peki şikayette bulunsam t shirtü alabilirmiyim.Şuan eflasyon yuzunden param baya değer kaybetmis oldu iade edicekleri parayla suan bi t shirt alinmiyor
Evet hakem heyetine şikayetinde bu durumu belirtir ve şu an bu para ile bu ürünü alamadığını belirtirsen (Bizce) Ne yazıkki sizi haklı buluyor hakem heyeti :(

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
rotangar__
Steam
Discord
Rotangar#2224
Evet hakem heyetine şikayetinde bu durumu belirtir ve şu an bu para ile bu ürünü alamadığını belirtirsen (Bizce) Ne yazıkki sizi haklı buluyor hakem heyeti :(
Sizdemi satıcısınız hocam :D
Dürüst tutumunuz için teşekkür ederim yâni hakem heyeti baskısıyla t shirtü bana baskılayıo yollamak zorundalar değilmi

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Sizdemi satıcısınız hocam :D
Dürüst tutumunuz için teşekkür ederim yâni hakem heyeti baskısıyla t shirtü bana baskılayıo yollamak zorundalar değilmi
Şuanki piyasa fiyati ile arasındaki ücretin ödemesini yapabilirler veya ürünü gönderebilirler. Bu söylediklerim O ilçedeki hakem heyerlerinin tutumuna veya kararına göre değişiklik gösterebileceklerini unutmayalım.

Top Bottom