Neler Yeni

bu telefondan iphone 11'e geçmeye değer mi?

ardamorant_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Arda
Şuan vivo Y21 kullanıyorum. Alalı daha 1 yıl olmadı ama klasik androidler bilirsiniz donmalar vs. başladı. Ablamda iphone 11 var 64 gb pil sağlığı %84. Kendisi telefonunu değiştirecek sizce onun iphone'unu almaya değer mi? Pil sağlığından dolayı sorun yaşar mıyım? Oyun oynamıyorum 2 yıl civarı dayansa yeterli.

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
Şuan vivo Y21 kullanıyorum. Alalı daha 1 yıl olmadı ama klasik androidler bilirsiniz donmalar vs. başladı. Ablamda iphone 11 var 64 gb pil sağlığı %84. Kendisi telefonunu değiştirecek sizce onun iphone'unu almaya değer mi? Pil sağlığından dolayı sorun yaşar mıyım? Oyun oynamıyorum 2 yıl civarı dayansa yeterli.
Değer.

şahin doğan

80+ Platinum

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
mERT
Düşünmeden geç derim

ardamorant_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

şahin doğan

80+ Platinum
4 farklı android cihaz kullandım hepsi aynı sorun nesi boş ki haksızsın demiyorum ama belki bütçesine göre böyledir.
Bütçeye göre tabi ki. Amiral kullansan sorun yaşamazsın veya bu kadar kısa sürede eskimez.

ardamorant_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Arda
Bütçeye göre tabi ki. Amiral kullansan sorun yaşamazsın veya bu kadar kısa sürede eskimez.
Amiral dediğimiz kategori 10k ve üstü değil mi? Yani baktığımızda iphone'ların yanında çok büyük paralar değil verilir.

şahin doğan

80+ Platinum
Amiral dediğimiz kategori 10k ve üstü değil mi? Yani baktığımızda iphone'ların yanında çok büyük paralar değil verilir.
Fiyat ile alakası yok. Kullanılan işlemcinin performansı önemli. Şuan 8+ Gen 1 üstü işlemcili cihazlar 4-5 yıl sorunsuz götürür mesela.

ardamorant_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Arda
Fiyat ile alakası yok. Kullanılan işlemcinin performansı önemli. Şuan 8+ Gen 1 üstü işlemcili cihazlar 4-5 yıl sorunsuz götürür mesela.
Anladım. Android işlemcilerinden çok anlamıyorum genelde yorumlara vs. fiyatına göre en iyisine bakıyorum ama işlemci bel kemiği aslında ilk buna bakmak lazım.

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
4 farklı android cihaz kullandım hepsi aynı sorun nesi boş ki haksızsın demiyorum ama belki bütçesine göre böyledir.
Tam bak tam 2 yıl 11 kullandım 1.5 aydır da 13 aldım kendime isotan vazgeçemiyorum imkanım oldukçada vazgeçmem 11 hala en iyi telefonlardan işlemci olarak gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Usta telefonda iphone rakipsiz işlemci konusunda bana göre 11 de kullandım şuan 13 kullanıyorum amiral gemisi olarak ilk çıktıkları zamanlar s7 edegeler falan da kullandım biliyorum ios androidler de çok önde

ardamorant_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Arda
Tam bak tam 2 yıl 11 kullandım 1.5 aydır da 13 aldım kendime isotan vazgeçemiyorum imkanım oldukçada vazgeçmem 11 hala en iyi telefonlardan işlemci olarak gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Usta telefonda iphone rakipsiz işlemci konusunda bana göre 11 de kullandım şuan 13 kullanıyorum amiral gemisi olarak ilk çıktıkları zamanlar s7 edegeler falan da kullandım biliyorum ios androidler de çok önde
IOS'un parası da bayağı önde ama sorun o gibi.

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
IOS'un parası da bayağı önde ama sorun o gibi.
Ne kadar iyi iş o kadar kalite aslında önde değil Türkiye de böyle adamların her seri telefonu sabit fiyattan çıkıyor 1000 1200 dolar arası bizde pahalı sadece.

ardamorant_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Arda
Ne kadar iyi iş o kadar kalite aslında önde değil Türkiye de böyle adamların her seri telefonu sabit fiyattan çıkıyor 1000 1200 dolar arası bizde pahalı sadece.
Yurtdışında fiyatlar kafa kafaya evet keşke bizde de öyle olsa ama maalesef değil. iPhone almak bile insanların hayali oluyor artık bu olmamalı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
936,339
Üyeler
147,112
Son üye
EgeAkkaya
Top Bottom