Neler Yeni

bu ürün 15.500 TL ye alınır mı??

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
yasin şaadoğlu
merhaba .
15500 tl ye bir sistem yaptım . Sizce bu sistem bu fiyata alınır mı?? yoksa 15k ya daha iyi bir sistem önerebilir misiniz??
mönitör olarak 3k ya bunu aldım.yorum alabilirmiyim monitör hakkında
birde bu sistem beni ortalama kac yıl götürür?

Son düzenleme:

OnurKeles

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Onur Keleş

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,352
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Very Good 👍

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Yusuf Özbaş
Bu ürünü alabilirsiniz ek olarakda monitörü iade edebiliyorsanız edin çok kötü bir tercih olmuş alacağınız sistem için

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
yasin şaadoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
önerin için teşekkür ediyorum. daha çok amd sistem kurmayı düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ürünü alabilirsiniz ek olarakda monitörü iade edebiliyorsanız edin çok kötü bir tercih olmuş alacağınız sistem için
oyuncu monitörleri 27'' de başını almış gitmiş.bende 2800 e bunu alabildim ancak. tam bilgim yok bu konu ile alakalı. oyun oynarken sıkıntı çıkartırmı? bilgi verebilirmisin sana zahmet

oyuncu monitörleri 27'' de başını almış gitmiş.bende 2800 e bunu alabildim ancak. tam bilgim yok bu konu ile alakalı. oyun oynarken sıkıntı çıkartırmı? bilgi verebilirmisin sana zahmet

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Yusuf Özbaş
önerin için teşekkür ediyorum. daha çok amd sistem kurmayı düşünüyorum

Şöyle söyleyeyim eğer hikayeli oyun yoğunlukta oynayacağım cs go valorant tarzı oyun hiç oynamam diyorsanız sorun çıkmaz fakat şöylede bir gerçek varki eninde sonunda hikayeli oyunu bırakıyorsunuz kuzenimde 75 hz aldı monitörünü valorantdan 200 fps alıyor fakat 75 hz olmasından dolayı akıcı değil 23 inç alın gerekirse fakat hz yüksek olsun akıcılık anlamında çok daha iyi bir deneyim sunar genel olarak

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
yasin şaadoğlu
Şöyle söyleyeyim eğer hikayeli oyun yoğunlukta oynayacağım cs go valorant tarzı oyun hiç oynamam diyorsanız sorun çıkmaz fakat şöylede bir gerçek varki eninde sonunda hikayeli oyunu bırakıyorsunuz kuzenimde 75 hz aldı monitörünü valorantdan 200 fps alıyor fakat 75 hz olmasından dolayı akıcı değil 23 inç alın gerekirse fakat hz yüksek olsun akıcılık anlamında çok daha iyi bir deneyim sunar genel olarak
yarın şansımı bir deneyeyim . 17 gün önce almıştım.insallah iade kabul ederler. yada değişim.
sistem hakkında yorum yapma şansın varmı hocam

Monitör kotu bence ya
evet haklısın hata etmişim. Ucuz etin yahnisi sert oldu :(
sistem nasıl eder mi? bu fiyat

bwNN

80+ Silver
Piyasaya hakim değilim valla ne dersem yanlis olur
yarın şansımı bir deneyeyim . 17 gün önce almıştım.insallah iade kabul ederler. yada değişim.
sistem hakkında yorum yapma şansın varmı hocam

evet haklısın hata etmişim. Ucuz etin yahnisi sert oldu :(
sistem nasıl eder mi? bu fiyat

Top Bottom