Neler Yeni

Bu videoyu nasıl bulabilirim?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Wallpaper engine üzerinde bir duvar kağıdı buldum çok hoşuma gitti ama son anda ekrana gelen yazılardan hoşlanmadım videonun orijinalini aradım twitter ve youtube üzerinde bulamadım yardımcı olabilir misiniz? Google resimli aramayı denedim ama renklerle oynama yapıldığı için çıkmadı son çare bir şekilde düzenlemye çalışmak

Son düzenleme:

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,368
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Wallpaper engine üzerinde bir duvar kağıdı buldum çok hoşuma gitti ama son anda ekrana gelen yazılardan hoşlanmadım videonun orijinalini aradım twitter ve youtube üzerinde bulamadım yardımcı olabilir misiniz? Google resimli aramayı denedim ama renklerle ynama yapıldığı için çıkmadı son çare bir şekilde düzenlemye çalışmak

Bu cyberpunk animesi ile ilgili bir video sanırım, pcye geçersem bulur atarım. Bulamazsam orijinal videoyu düzenler atarım :)

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu cyberpunk animesi ile ilgili bir video sanırım, pcye geçersem bulur atarım. Bulamazsam orijinal videoyu düzenler atarım :)
Evet lucy karakteri anime yapımcısı ve animenin kendi twitter hesaplarında bulamadım youtube aynı şekilde redditte zaten hiç yok bulabilirseniz çok iyi olur teşekkürler

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Düzenledim

Son düzenleme:

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,368
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Yone Yamai isimli bir animatör tarafından yapılmış final kapanışı imiş. 1-10 bölüm arası kapanışlardan kırpma yaparak ve kendi sıfırdan revize ederek yapmış vallahi helal olsun. Videoyu 4K hali ile aldım, yazıların olduğu kısmı kırpıp upload ederek atarım :)

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yone Yamai isimli bir animatör tarafından yapılmış final kapanışı imiş. 1-10 bölüm arası kapanışlardan kırpma yaparak ve kendi sıfırdan revize ederek yapmış vallahi helal olsun. Videoyu 4K hali ile aldım, yazıların olduğu kısmı kırpıp upload ederek atarım :)
Hocam ben ümidi kesip wallpaper dosyalarından kesip biçtim istediğim hale getirdim teşekkürler

Top Bottom