Neler Yeni

bu wifi adaptör işimi görürmü fiyatı nasıl

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Toprak Uguz
selam dostlar birazcık araştırma yaptım ve gördüğünüz üzere bu wifi adaptörü buldum bence fiyatına göre iyi 200 tl ye 5g destekleyen 1300mb ye kadar hız verebilen wifi adaptör dostlar bende yeni 100mb fiber bir internete geçtim ve Xiaomi AX1800 router aldım kendime ve bunu kullanacagım modem salonda ve aramızda yaklaşık 5 metre fark var 1 oda var bu kartla internetten tam performans alabilirmiyim teşekkürler

M.Barisk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Barış
download.jpg
2+1 evde yaşıyorum ve şu gördüğün cihazdan var elimde modem ile pc arasında 2 duvar var ve hala ara sıra da olsa loss giriyor oyundayken...
Mesaj otomatik birleştirildi:

download.jpg
2+1 evde yaşıyorum ve şu gördüğün cihazdan var elimde modem ile pc arasında 2 duvar var ve hala ara sıra da olsa loss giriyor oyundayken...
ürünü soracaksan ismi tp-link archer c54

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Toprak Uguz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıntıyı görüntüle2+1 evde yaşıyorum ve şu gördüğün cihazdan var elimde modem ile pc arasında 2 duvar var ve hala ara sıra da olsa loss giriyor oyundayken...

ürünü soracaksan ismi tp-link archer c54
:D hocam bu kadar şeye ihtiyacım yok ben sadece wifi adaptörü istiyorum ve max 200 tl olacak şekilde zaten routure 480tlye aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Metin dal
işini görür fakar benimde böyle bir sorunum vardu bende wifi adaptörü aldım ping yaptı delirdim kırdım👍

M.Barisk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Barış
:D hocam bu kadar şeye ihtiyacım yok ben sadece wifi adaptörü istiyorum ve max 200 TL olacak şekilde zaten routure 480tlye aldım
router değil. tamam bir bakıma router ama ben wifi menzil genişletici olarak kullanıyorum ve ethernet ile bilgisayarıma bağlıyorum

router değil. tamam bir bakıma router ama ben wifi menzil genişletici olarak kullanıyorum ve ethernet ile bilgisayarıma bağlıyorum
öyle bir modu var cihazın ve hala loss ve ping giriyo arada sırada yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Metin dal

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,183
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
selam dostlar birazcık araştırma yaptım ve gördüğünüz üzere bu wifi adaptörü buldum bence fiyatına göre iyi 200 TL ye 5g destekleyen 1300mb ye kadar hız verebilen wifi adaptör dostlar bende yeni 100mb fiber bir internete geçtim ve Xiaomi AX1800 router aldım kendime ve bunu kullanacagım modem salonda ve aramızda yaklaşık 5 metre fark var 1 oda var bu kartla internetten tam performans alabilirmiyim teşekkürler
Tam performans zor onun yerine uzun ethernet almanı tavsiye ederim ping falan olabiliyor adaptörlerde.

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Toprak Uguz
önceden adaptör kullanıyordum zaten ve şuana kadar allaha şükür olsun hiç ping yaşamadım ve adaptörümü ablama verdim internetim turkcell 100mb fiber paket yeni routerle beraber wifi adaptörüde almam gerekiyordu bende bunu düşündüm ping yapacagını zannetmiyorum zaten kablosuz bütün adaptörler tam performans vermez
Tam performans zor onun yerine uzun ethernet almanı tavsiye ederim ping falan olabiliyor adaptörlerde.

Sanırım bu ac1200 lerin hepsi aynı. Modeller yorumlar falan. Bence daha çok değerlendirmesi olan bir ürüne yönelin.
çok değerlemesi olan ürüne baktım bende gördüm hepsi aynı sadece aralarıda 10tl fln oynuyor çok yorum olan n11de var büyük ihtimalle onu alacagım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,924
Üyeler
153,467
Son üye
LapsekiliHitman
Top Bottom