Neler Yeni

Bu Windows etkinleştirme yöntemi nasıl çalışıyor ? Bir zararı var mıdır ?

Fear

80+
Ben 1-2 sene öncesinde Youtubedan naıl windows etkinleştirilir diye bakıyordum bir video kodlar vermişti bu kodları CMD yi yönetici olarak açıp yapıştırırsak oluyordu ve hala oluyor W10 da kullanmıştım olmuştu bidaha lisansımın süresi falanda bitmedi şu an W11 çıktığından beri gene o yöntemle etkinleştirdim ve hala lisans sürem bitmedi bitmiyor da. Ama merak ediyorum bu yöntem nasıl çalışıyor bir bilen var mı yazılım mıdır artık kodlama mıdır kim biliyorsa söyleyiversin :D Ben arkadaşlarımada vermiştim 4-5 kişi windowsu böyle etkinleştirdik hiçbir sorunda olmadı.

cscript slmgr.vbs /ipk W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GA

cscript slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc

cscript slmgr.vbs /ato

Bu kodları kullanmanın güvenli olup olmadığını bilmediğim için KİMSEYE TAVSİYE ETMİYORUM SORUMLULUK KABUL ETMEM XD

panda_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Arif
Ben 1-2 sene öncesinde Youtubedan naıl windows etkinleştirilir diye bakıyordum bir video kodlar vermişti bu kodları CMD yi yönetici olarak açıp yapıştırırsak oluyordu ve hala oluyor W10 da kullanmıştım olmuştu bidaha lisansımın süresi falanda bitmedi şu an W11 çıktığından beri gene o yöntemle etkinleştirdim ve hala lisans sürem bitmedi bitmiyor da. Ama merak ediyorum bu yöntem nasıl çalışıyor bir bilen var mı yazılım mıdır artık kodlama mıdır kim biliyorsa söyleyiversin :D Ben arkadaşlarımada vermiştim 4-5 kişi windowsu böyle etkinleştirdik hiçbir sorunda olmadı.

cscript slmgr.vbs /ipk W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GA

cscript slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc

cscript slmgr.vbs /ato

Bu kodları kullanmanın güvenli olup olmadığını bilmediğim için KİMSEYE TAVSİYE ETMİYORUM SORUMLULUK KABUL ETMEM XD
Hocam kmspico kullanmak yerine bu yöntemi yapmak daha iyidir. Bende bu yöntemle etkinleştiriyorum sıkıntı olmuyor. Bildiğim kadarıyla virüs bulaşma ihtimali yok bu konudanda bakabilirsiniz. https://forum.donanimarsivi.com/konu/uecretsiz-windows-10-etkinlestirme.82891/

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,914
Üyeler
140,725
Son üye