Neler Yeni

Bu yıl sonu fiyatlar düşer mi

Fiyatlar düşer mi

• Evet düşer

Oylar: 8 47.1%
  • Hayır düşmez

Oylar: 6 35.3%
  • Belki 2022 başlangıcı

Oylar: 3 17.6%
  • Belki 2022 sonu

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    17
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Niyazi
Arkadaşlar bu yıl sonu stok sorunları düzelir mi eylül ekim veya kasım gibi sistem toplamayı düşünüyorum Allahın izniyle şimdi bu markalar hiç mi üretim yapmayacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
OFLU HOCA
Temennim yaz girişi stokların artması taleplerin azalması ve fiyatların düşmesi (inşallah)

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar bu yıl sonu stok sorunları düzelir mi eylül ekim veya kasım gibi sistem toplamayı düşünüyorum Allahın izniyle şimdi bu markalar hiç mi üretim yapmayacak
Pandemi biterse üretim artar.O da ne zaman bitecek Allah bilir.

gvggg1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,681
İsim
görkemgöksu
Büyük bir çoğunluğun fiyatların düşmesini bekliyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Niyazi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Temennim yaz girişi stokların artması taleplerin azalması ve fiyatların düşmesi (inşallah)
Hocam aşırı artıyor bir ara internette şunu gördüm adam ironi yapıyor diyor 5 yıldır elimde temiz cüzdan parası 5 TL bunu 6 TL ye bırakırım Türkiyedeki tiacret şekli yazmıştı çok haklı

Zaitsev41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağ Taç
32 yaşındayım, bu zamana kadar fiyatı düşen bir mal veya hizmet görmedim, fiyatlar hep artıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Niyazi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pandemi biterse üretim artar.O da ne zaman bitecek Allah bilir.
Hocam pandemi kolay kolay bitmez firmalar bir şey üretmezlerse batma ihtimalleri var mesela grip yıllardır var bitiremedik yeni çıkan ve mutasyona uğrayan şeyi nasıl düzelteceğiz

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Hocam pandemi kolay kolay bitmez firmalar bir şey üretmezlerse batma ihtimalleri var mesela grip yıllardır var bitiremedik yeni çıkan ve mutasyona uğrayan şeyi nasıl düzelteceğiz
Hocam grip ve küresel bir virüs aynı şey değildir.Ayrıca firmalar keyfinden üretmemezlik yapmıyor.

Top Bottom