Neler Yeni

Bütçem yok hangisini almalıyım

Lil Ramiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Taha Emir Koçak
param yok denecek kadar az ps3 almaya karar verdim baya bi oyun oynayacağım ama bi yandan da yeni oyunları da oynamak isiyorum ps3 mü ps4 mü ps3 de baya bi oyun oynayacağım oyunlar bitince fifa pes atarım beni baya idare eder ama witcher 3 god of war tlou2 oynamak istiyorum yardım edin fps takıntım yok ama az bişey daha iyi fps ye hayır demem

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Yani ne yapabiliriz ki? Bizden ne istediğini anlamadım.

Eğer paran yetiyorsa tabii ki PS4 al. Eğer yetmiyorsa PS3 de gayet alınabilir bir konsol, oynayabileceğin bir sürü oyun var. Ama PS4 çok istiyorsan biraz bekleyip para biriktir.

Lil Ramiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Taha Emir Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçem az ve yeni çıkan oyunlarıda oynamk istiyorum beni oyun konusunda 9.sınıfım 10.sınıfta alacağım beni 3-4 yıl idare eder mi ps3

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
bütçem az ve yeni çıkan oyunlarıda oynamk istiyorum beni oyun konusunda 9.sınıfım 10.sınıfta alacağım beni 3-4 yıl idare eder mi ps3
Ne kadar idare edeceği sana bağlı çünkü artık oyun çıkmıyor PS3'e.
PS3'de ne oynayacağına bağlı, ne kadar çok oyun oynarsan o kadar uzun süre idare eder.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka boşver onu yapıyo böyle çılgınlıklar ara sıra

Son düzenleme:

Lil Ramiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Taha Emir Koçak

Unturned PC de bedava ama ps storeda 180tl​

durumun halini görüyorsunuz bende bütçe yok ki

bu ps4 için bir dezavantaj bence xbox kullanmam ama bana şimdi ps fanboy demeyin lütfen

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11

Unturned PC de bedava ama ps storeda 180tl​

durumun halini görüyorsunuz bende bütçe yok ki
Her oyunda olan bir şey değil bu olay. Zaten unturned oynayacaksanız patatese elektrik verip onda bile oynayabilirsiniz. Dandik bir oyun, sistem gereksinimleri açısından

Lil Ramiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Taha Emir Koçak
ama oynayacağım oyunlarada durum öyle

cyberpunk 2077 459 lira zaten berbat gözüküyo ps4 de tsubasa 429 lira yani düşünün

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Yani buna yapabileceğimiz ya da yapabileceğin bir şey yok çünkü PS platformu üzerinde özel fıyatlandırma yok.

Mesela Steam üzerinde dolar 2TL civarında baz alınıyor. Ama PS Store'da ise euro üzerinden direkt 9la çarparak fiyatlar yapılıyor.

Oyun için bütçeniz yoksa PS tercih etmeyin. Ya da önermem ama kırık konsol kullanın.

Top Bottom