Neler Yeni

Rehber Bütçeye Göre Kulaklık Seçme Rehberi

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
ben paralarını hak etmiyor diyebiliyorum şöyle diyim sana medusada kastığım sesin aynısını g pro x ile de kastım cloud alpha s ilede ama sesleri az , medusanın tek kötü yanı konfor şuan için 250 TL tlik bi kulaklıkla 1300 TL lik 2 kulaklığın işlevi konfor hariç aynı ise bence 1000 farkı vermeye gerek yok. kulak varsa her türlü o sesi kasarsın zaten ortalama bi kulaklık ile. ha bunada değineyim bu arada : bence G pro X ve Alpha S in kapasiteleri daha fazla. Fakat Ses kartları yetersiz bunu belirteyim burdan . o yüzden Ya alpha alın , yada gidin fazla para vermeyin G pro alın ses kartları bence yetersiz iki kulaklık içinde.
Anakartın neydi ?

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
güzel rehber eline sağlık.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
Enes Bahadır
Alpha S ve Pro X deneyen birisin.
Fury X hakkındaki düşüncelerin için sabırsızlandım.
Gelince beni de etiketlersen sevinirim.
bende çok merak ediyorum sizde övdünüz onu bayağı , G pro x gerçekten tatmin etti ses kalitesi konusunda ama Cloud 2 den bile daha az ses veriyor medusaya yaklaşamaz şiddet konusunda zatende , cloud 2 den bile az ses veriyor. ama Ses kalitesi Bass kalitesi muazzam sadece sesi çok az geldi bana karşılaştırdım birde arakdaşımın evine gidip boş sallamıyorum yani alacaksanızda internetten alın arkadaşlar. beğenmezseniz koşulsuz şartsız iade hakkınız olsun.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
Enes Bahadır

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
msi b450m pro vdh plus , ama ses kartı ile kullandığım için bunu önemsemene gerek yok , ses kartsız kullnacaksam zaten ses kartına neden para verelim
Aynen onun için sordum
Tamamdır
Çok ilginç yaşadıkların ama sen forum için önemli birisin
Hepsini deneyen nadir kişiler var

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
Enes Bahadır
Fury X, ikisinindende daha iyi derse minik kalbim bunu kaldıramaz.
şöyle diyeyim belkide bana kaliteli gelecek çünkü ben ses kasabiliyorum oyunlarad medusa ile. konfor olarak belki yaklaşamaz mikrofon olarakta.

ama dediğim gibi Alpha S 7.1 i açınca sesi ancak tatmin ediyor , oyunlarda ses kasabiliyosun gayet güzel gayet anlaşılır. Fakat müziklerde basslarda leş oluyor 7 . 1 açmadımmı da sesi şiddeti tatmin etmiyor bangır bangır ne ses var ne de bass

logitech G pro X müzik konusunda muazzam hiç bişey diyemem ama ses şiddeti az geldi banada fakat alpha S den kat kat daha iyi bi haz yaşattı müzik konusunda.
oyuna gelirsek ses kasmasında sorun yok anlaşılıyor herşeyi full yapınca ama yetersiz ses şiddeti DTS açtığın zaman mesela usp ile sıkıyosun kulağında bum bum bass vuruyor :D stabil değil bence yazılımı g pro x in yoksa gerçekten beğendim logitech i Alpha S i gördükten sonra.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
Enes Bahadır
son olarak şunu ekliyim tr şarlarında indirimsiz 1300 tl civari bu kulaklıklar

yurt dışında olsan 130 dolar laaa alam dersin. ama burda 1300 tl az para değil arkadaşlar

burda 3000 birim kazanıyosun yarısı 1 kulaklığa gidiyor
orda 3000 birim kazanıyosun 20 de 1 ' i falan gidiyor.

bence bu kadar para verilmemei kulaklığa kanısına artık bende katılıyorum. ama zevk meselesi. G pro X i beğendim ses ve bass kalitesi olarak. Alpha S ı ıh... abartılıyor ama ikiside çok konforlu Fury x de bunu bulamacağımdır yüksek ihtimal :D

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
Enes Bahadır
keşke @Abdullah Hacıgül kardeşimizde bu piyasada çokça merak edilen bu 3 kulaklığı incelese tek video da
Alpha S
G pro X
Fury X
onun düşünceleri bu forumda ki kişiler için önemli çünkü büyük bi kitleyiz, belkide birçok kardeşimiz yüksek bütçeli kulaklıklara heves edip almak istiyor ama 1 atımlık kurşunları olabiliyor. onlarında kafasında fikir oluşması adına böyle bi çalışma yapılabilir mi acaba ?

Top Bottom