Neler Yeni

Büyük şehirde yaşayanlara öneri

Doğuhan

80+ Silver
İmkanınız varsa kesinlikle ankara, istanbul, izmir, bursa gibi şehirlerde yaşamayın çünkü yaşamıyorsunuz. trabzon, giresun, çanakkale gibi denize kıyısı olan sakin şehirlerde yaşayın kafanız rahat olsun anlatılmaz yaşanır normalde trabzonda yaşıyorum ve bunu rahatlıkla söylüyorum

ElyyaK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Abdullah
Artvin'de sayılırımi buna

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
İmkanınız varsa kesinlikle ankara, istanbul, izmir, bursa gibi şehirlerde yaşamayın çünkü yaşamıyorsunuz. trabzon, giresun, çanakkale gibi denize kıyısı olan sakin şehirlerde yaşayın kafanız rahat olsun anlatılmaz yaşanır normalde trabzonda yaşıyorum ve bunu rahatlıkla söylüyorum
Lan bursada niye yaşanmaz çikilop gibi yaşıyorum işte ohh miss

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ben gölü olan bir ilçe de yaşıyorum. Hayat o kadar güzel ki burada anlatamam. Büyük şehirlere gidince içim bunalıyor. Kötü bir his. her şey daha pahalı. Mesela bizim burada asgari ücret yetiyor.

Doğuhan

80+ Silver
Ben gölü olan bir ilçe de yaşıyorum. Hayat o kadar güzel ki burada anlatamam. Büyük şehirlere gidince içim bunalıyor. Kötü bir his. her şey daha pahalı. Mesela bizim burada asgari ücret yetiyor.
Aynen 20 katlı binalar falan çok bunaltıcı baktıkça başı dönüyor insanın

ElyyaK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Abdullah
Ben küçük şehir alıştığım için büyük şehirlerde yaşamayam diyorum korku gibi birsey basıyor insani
Aynen hatta ben 20 katlı binalar falan çok bunaltıcı baktıkça başı dönüyor insanınn

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
Bende istiyorum ya :( Okul olmasa, para sıkıntısı falan olmasa ben de oralarda yaşamak istiyorum ama naafile

Doğuhan

80+ Silver
Ben küçük şehir alıştığım için büyük şehirlerde yaşamayam diyorum korku gibi birsey basıyor insani
Aynen 2 haftalığına ankaraya gitmek zorunda kaldım bi an önce bitsede kurtulsam diyorum

Top Bottom