Neler Yeni

Bugün yaşadığım saçma olaylar

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)
Selamlar, biraz tartışma konusu olacak. Evime VDSL altyapı geldi. Babam ancak türk telekom olur dedi bende ısrar etmedim. Bugün gittik sorduk 70mbps e kadar verebilir dedi (ana bayi'ye gittik bu arada). Kendileri de dedi ki 24mbps paket verelim bina kabloları vs. doğru hız verebiliyorsa 50mbps yükseltirsiniz dediler. Bende hem saçma hem de mantıklı buldum. Bazı yerlerde altyapı olsada hız alınamıyor fakat bina hem eski değil hem de altyapı yeni geldi. Değişik düğüşük işler. Aboneliğimiz bitmediği için de ceza ödememiz gerek (bekleyemiyoruz babam home office yapmakta). Türk telekom 200tl ödüyoruz dediler fakat ancak telefondan yapılması saçma. Bugün aradık kadındı kendisi altyapı sorgulama falan da yapmadı yanlış bilgiler verdi allah'tan bilgim var da babam tuzağa düşmedi. Neyse hizmet numarası ne diye dışardayız madem turkcell bayisine soralım dedik bilmiyoruz dediler müşteri numarasıdır dediler. İyi dedik tekrar aradık ttnet'i dediler hizmet numarası lazım işte yalın adsl mi kullanıyorsunuz vs. gibi bilgiler lazımmış. Biz dedik ne olduğu bile bilmiyorlar söylemediler dedik sonra dediler ki turkcelli arayın aradık ve hizmet numarası verdi. Aşırı saçma geldi. Yani bayi de yapamadığımız şeyleri illa telefonda yaptırmak saçma, bazıları sağır anlaşılmıyor. Bir de modem işi de çıktı başımıza turkcell modemini babam ödememiş. Sizce huawei hg258 v2 kullanmaya devam mı etsek yoksa ttnet in verdiği modemi mi alsak ? Babamın internetten modem alacağını düşünmüyorum çünkü taksitli alacağını düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar, biraz tartışma konusu olacak. Evime VDSL altyapı geldi. Babam ancak türk telekom olur dedi bende ısrar etmedim. Bugün gittik sorduk 70mbps e kadar verebilir dedi (ana bayi'ye gittik bu arada). Kendileri de dedi ki 24mbps paket verelim bina kabloları vs. doğru hız verebiliyorsa 50mbps yükseltirsiniz dediler. Bende hem saçma hem de mantıklı buldum. Bazı yerlerde altyapı olsada hız alınamıyor fakat bina hem eski değil hem de altyapı yeni geldi. Değişik düğüşük işler. Aboneliğimiz bitmediği için de ceza ödememiz gerek (bekleyemiyoruz babam home office yapmakta). Türk telekom 200tl ödüyoruz dediler fakat ancak telefondan yapılması saçma. Bugün aradık kadındı kendisi altyapı sorgulama falan da yapmadı yanlış bilgiler verdi allah'tan bilgim var da babam tuzağa düşmedi. Neyse hizmet numarası ne diye dışardayız madem turkcell bayisine soralım dedik bilmiyoruz dediler müşteri numarasıdır dediler. İyi dedik tekrar aradık ttnet'i dediler hizmet numarası lazım işte yalın adsl mi kullanıyorsunuz vs. gibi bilgiler lazımmış. Biz dedik ne olduğu bile bilmiyorlar söylemediler dedik sonra dediler ki turkcelli arayın aradık ve hizmet numarası verdi. Aşırı saçma geldi. Yani bayi de yapamadığımız şeyleri illa telefonda yaptırmak saçma bazıları afedersiniz ama MAL, bazıları sağır anlaşılmıyor. Bir de modem işi de çıktı başımıza turkcell modemini babam ödememiş. Sizce huawei hg258 v2 kullanmaya devam mı etsek yoksa ttnet in verdiği modemi mi alsak ? Babamın internetten modem alacağını düşünmüyorum çünkü taksitli alacağını düşünüyorum.
not : verdiği modemi bilmiyoruz.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Selamlar, biraz tartışma konusu olacak. Evime VDSL altyapı geldi. Babam ancak türk telekom olur dedi bende ısrar etmedim. Bugün gittik sorduk 70mbps e kadar verebilir dedi (ana bayi'ye gittik bu arada). Kendileri de dedi ki 24mbps paket verelim bina kabloları vs. doğru hız verebiliyorsa 50mbps yükseltirsiniz dediler. Bende hem saçma hem de mantıklı buldum. Bazı yerlerde altyapı olsada hız alınamıyor fakat bina hem eski değil hem de altyapı yeni geldi. Değişik düğüşük işler. Aboneliğimiz bitmediği için de ceza ödememiz gerek (bekleyemiyoruz babam home office yapmakta). Türk telekom 200tl ödüyoruz dediler fakat ancak telefondan yapılması saçma. Bugün aradık kadındı kendisi altyapı sorgulama falan da yapmadı yanlış bilgiler verdi allah'tan bilgim var da babam tuzağa düşmedi. Neyse hizmet numarası ne diye dışardayız madem turkcell bayisine soralım dedik bilmiyoruz dediler müşteri numarasıdır dediler. İyi dedik tekrar aradık ttnet'i dediler hizmet numarası lazım işte yalın adsl mi kullanıyorsunuz vs. gibi bilgiler lazımmış. Biz dedik ne olduğu bile bilmiyorlar söylemediler dedik sonra dediler ki turkcelli arayın aradık ve hizmet numarası verdi. Aşırı saçma geldi. Yani bayi de yapamadığımız şeyleri illa telefonda yaptırmak saçma, bazıları sağır anlaşılmıyor. Bir de modem işi de çıktı başımıza turkcell modemini babam ödememiş. Sizce huawei hg258 v2 kullanmaya devam mı etsek yoksa ttnet in verdiği modemi mi alsak ? Babamın internetten modem alacağını düşünmüyorum çünkü taksitli alacağını düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

not : verdiği modemi bilmiyoruz.
Bence otur ve babana ttnet illetine bulaşmamanız gerektiğini anlat.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,220
İsim
Efecan
Çok karmaşık yazmışsın bir şey anlaşılmıyor bence

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence otur ve babana ttnet illetine bulaşmamanız gerektiğini anlat.
Anlattım da işte maalesef hep "müşteri temsilci diyorsa bi bildiği vardır" modundan çıkmıyor. Uzatınca da kızıyor vs.

Rulep

80+ Gold
ttneti görünce devamını okumadım kesinlikle bulaşmayın pişman olursunuz

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Anlattım da işte maalesef hep "müşteri temsilci diyorsa bi bildiği vardır" modundan çıkmıyor. Uzatınca da kızıyor vs.
Hocam bence taahhüt olayından yürüyebilirsiniz. Hani diğer firmalarda taahhüt yok hem de daha uygun bir denesek ne olur falan gibisinden.

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bence taahhüt olayından yürüyebilirsiniz. Hani diğer firmalarda taahhüt yok hem de daha uygun bir denesek ne olur falan gibisinden.
home office yaptığı için istemiyor işte yani ne fark olur bende anlamış değilim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,141
Üyeler
140,145
Son üye
KayıpbiTrack
Top Bottom