Neler Yeni

Çözüldü✓ Bugün babamla ACER NİTRO 5 almaya gideceğiz, değer mi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

s31ndler

80+
Arkadaşlar ilk önce bankaya gidip kredi işlemleri halledeceğiz, sonra Teknosa'ya gidip alım işlemlerini gerçekleştireceğiz. Acer Nitro 5 İ7 12700 4060 laptopu alacağız? Bu laptopu öneriyor musunuz? Sizin görüşlerinizi, tavsiyelerini merak ediyorum. Babamı çok zor ikna ettim kredi çekmeye, aldığımda pişman olmak istemiyorum ve uzun seneler kullanmak istiyorum.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Kredi ile alınacak bir laptop değil, 12 ay taksitle hepsiburadadan bir şey almak daha mantıklı. Ayrıca teknosa kesin kazık satıyordur. 12. nesil cihaz 1.5 sene önce çıkmışbir cihaz. Ama teknosa olduğu için tahminim minimım 35K ya satacak cihazı size.
Saçma yani.

s31ndler

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kredi ile alınacak bir laptop değil, 12 ay taksitle hepsiburadadan bir şey almak daha mantıklı. Ayrıca teknosa kesin kazık satıyordur. 12. nesil cihaz 1.5 sene önce çıkmışbir cihaz. Ama teknosa olduğu için tahminim minimım 35K ya satacak cihazı size.
Saçma yani.
Hocam 33 bin TL, WİNDOWS 11 kurulu geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İmzaya bile hayalin olarak yazmışsın bilgisayarı :D Bize bir şey demek düşmez artık
Çocukluk hayalim hocam, 21 yaşındayım. Canavar gibi bir bilgisayarımın olmasını istedim hep ve hayalimi gerçekleştirmeme çok az kaldı.

Oriencc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
At
Arkadaşlar ilk önce bankaya gidip kredi işlemleri halledeceğiz, sonra Teknosa'ya gidip alım işlemlerini gerçekleştireceğiz. Acer Nitro 5 İ7 12700 4060 laptopu alacağız? Bu laptopu öneriyor musunuz? Sizin görüşlerinizi, tavsiyelerini merak ediyorum. Babamı çok zor ikna ettim kredi çekmeye, aldığımda pişman olmak istemiyorum ve uzun seneler kullanmak istiyorum.
Babana çektircen illa o krediyi kaç gündür

s31ndler

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Oriencc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
At
Evet, hocam. Neden bu konu bu kadar konuşuldu ve üzerime gelindi? 15-20 bin TL kredi çekeceğiz sadece. Emekli maaşına temmuz ayında zam geldiğinde zaten kredinin taksiti çıkacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır hocam.
Şaka yapıyoruz ahaha 20 bin lira krediden bir şey olmaz 3 ayda ödersiniz hayırlı olsun çok güzel özellikleri sadece şunu eleştirebilirim Acer nitro 5 serisi çok ısınıyor ve fanları sesli çalışıyor bilerek al

s31ndler

80+
Şaka yapıyoruz ahaha 20 bin lira krediden bir şey olmaz 3 ayda ödersiniz hayırlı olsun çok güzel özellikleri sadece şunu eleştirebilirim Acer nitro 5 serisi çok ısınıyor ve fanları sesli çalışıyor bilerek al
Hocam sizi kast etmiyorum ama bu 3 günde ahlaksız mı olmadık, türlü türlü hakaretlere mi maruz kalmadık... üzerime çok gelindi babama kredi çektirip laptop aldıracağım diye. Gülü seven dikenine katlanır hocam, fan sesini çekeceğiz artık.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
can
Gaming laptoplarda fan sesi var kimisinde çok kimisinde kabul edilebilir düzeyde bu yoruma çok takılma, nitro 5 sıcak calısır demiş arkadaş evet sıcak calısır fakat sebebi victus gibi kısıtlı olmaması gpu cpu tam performansında çalışıyor illaki ısınacaktır.

SamiPRE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Sami Yusuf Aksu
Hocam sizi kast etmiyorum ama bu 3 günde ahlaksız mı olmadık, türlü türlü hakaretlere mi maruz kalmadık... üzerime çok gelindi babama kredi çektirip laptop aldıracağım diye. Gülü seven dikenine katlanır hocam, fan sesini çekeceğiz artık.
Gezip dolaşmıyorsanız masaüstü almanızı öneririm

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,928
Üyeler
154,149
Son üye
shipuren