Neler Yeni

Bugün okulda yaşadığım saçma kavga

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İlker
Öncelikle hepinize merhaba bugün okulda yaşadığım durumu sizle paylaşmak istedim
Bugün sınıfta ders işlerken bir arkadaşım beni konuşmadığım halde yazıyor o listede gruba gidiyor ve bende ailemle kavga ediyorum çocuk bilerek yazıyor siradayken neden beni yazdın diye sordum sana ne diye bağırdı benim de sinirden nevrim döndü o an cocuga tekme attım hocayı da geçerken itmisim yanlışlıkla sonra müdüre gittik bana bağırıp çağırmaya başladı ve 2 gün uzaklaştırma verdi çocuk beni kışkırtıcı hareket yapıp küfür ediyor ben vurunca suçlu oluyorum bu konu hakkında düşünceleriniz nedir?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,109
İsim
Mert Can Ergün
Müdürüde döv
gerek var mı sence böyle saçma sapan bir yoruma forumu açan arkadaşın cidden yardıma ihtiyacı var demek ki aile içine kadar sıçradığını söylüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostum aynı şey bazen benim de başıma geliyordu yani tahtaya yazılmak değil ama hafiften zorbalık olacağını hissettiğim zaman ve onun da zorbalık yapmaya yeltendiği an sertliğimi ve tavrımı ortaya koyuyordum sonra o kişi bir daha asla zorbalık yapamıyordu yani iyi bir tepki vermişsin öğretmeni de o anın adrenaliniyle ittiğini düşünüyorum kendini tutamamışsın ama sınıfta bir daha aynı şeyi yaşayacağını zannetmiyorum o eleman yazmaya bile yeltenemez yüksek ihtimalle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İlker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gerek var mı sence böyle saçma sapan bir yoruma forumu açan arkadaşın cidden yardıma ihtiyacı var demek ki aile içine kadar sıçradığını söylüyor.

dostum aynı şey bazen benim de başıma geliyordu yani tahtaya yazılmak değil ama hafiften zorbalık olacağını hissettiğim zaman ve onun da zorbalık yapmaya yeltendiği an sertliğimi ve tavrımı ortaya koyuyordum sonra o kişi bir daha asla zorbalık yapamıyordu yani iyi bir tepki vermişsin öğretmeni de o anın adrenaliniyle ittiğini düşünüyorum kendini tutamamışsın ama sınıfta bir daha aynı şeyi yaşayacağını zannetmiyorum o eleman yazmaya bile yeltenemez yüksek ihtimalle.
Eğer yazmaya devam ederse olan müdüre olacak

Millet iyice belasını Ariyo

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,100
Üyeler
157,030
Son üye
wolfthro
Top Bottom