Neler Yeni

bugun yasadıgım korkunc olay

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,419
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
selamlar ben bügün otobus gelmedi diye yürüyordum arkadan bi baktım adam geliyor afgan cebınde bıcak gordum yonumu değiştiriyorum oraya geliyor en sonunda abilerinm yanına gittim.orada biraz bekledi sonra otobus duragında bekledi oraada biraz bekledi sonra bındı gıttı bende baktım arkasından sonra bındım.eve geldiğimde babama anneme anlattım olayı babama babam diyorki bak olm sen küfür ettiğinden ve bana karşı geldiğinden boyle oldu karsı dediği siyaset annem endişelendi 14 yaşındayım 175 bpyundayım dovsem doverım ama bıcak vardı adamda taa karşoya gidip geliyorum 2 3 saat anlatamadım aıleme bu konuyu saat 6.30 da kalkmak istemiyorum eve 21.30 da gelemk istemiyorum çoırağım aldığım maaş da 2000 TL bıktım artık yakında kotu seyler olacak gibi geliyor kendime artık bıktım ailemden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Chaos Boost
Ya cidden inandın mı?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Öncelikle şu konuyu açmadan önce bir kere okuyun lütfen yazım hatası var mı diye. Anlaşılması güç oluyor.

Babana da bravo yani böyle mi destek çıktı sana vay be.

Satashke

80+ Bronze
selamlar ben bügün otobus gelmedi diye yürüyordum arkadan bi baktım adam geliyor afgan cebınde bıcak gordum yonumu değiştiriyorum oraya geliyor en sonunda abilerinm yanına gittim.orada biraz bekledi sonra otobus duragında bekledi oraada biraz bekledi sonra bındı gıttı bende baktım arkasından sonra bındım.eve geldiğimde babama anneme anlattım olayı babama babam diyorki bak olm sen küfür ettiğinden ve bana karşı geldiğinden boyle oldu karsı dediği siyaset annem endişelendi 14 yaşındayım 175 bpyundayım dovsem doverım ama bıcak vardı adamda taa karşoya gidip geliyorum 2 3 saat anlatamadım aıleme bu konuyu saat 6.30 da kalkmak istemiyorum eve 21.30 da gelemk istemiyorum çoırağım aldığım maaş da 2000 TL bıktım artık yakında kotu seyler olacak gibi geliyor kendime artık bıktım ailemden.
İnsan ailesini seçemiyor. Fakat zamanı gelince ailesini silmeyi seçebiliyor. 19 Yaşımda ailemi sildim. 4 Yıldır konuşmuyorum anne babamla. Sadece kardeşlerimle iletişimim var. Umarım yakında sen de kurtulursun. Cahil ve yobazlara ne yaparsan yap çözüm üretemezsin.

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,419
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle şu konuyu açmadan önce bir kere okuyun lütfen yazım hatası var mı diye. Anlaşılması güç oluyor.

Babana da bravo yani böyle mi destek çıktı sana vay be.
evet yorgunum soğolsun telefonda saçma sapan şeyler yazıyor yazamdım pardon.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnsan ailesini seçemiyor. Fakat zamanı gelince ailesini silmeyi seçebiliyor. 19 Yaşımda ailemi sildim. 4 Yıldır konuşmuyorum anne babamla. Sadece kardeşlerimle iletişimim var. Umarım yakında sen de kurtulursun. Cahil ve yobazlara ne yaparsan yap çözüm üretemezsin.
ailemden kurtulmak istemiyorum babam beni bugun dinsiz ilan etti ben de anlamakdım babanneme soyleyecegım babamı bana boylşe yapıyor dıye.

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
okr
dövsem döverim diyorsun ama bu işin boyla alakası yok haberin olsun. bir gün gaza gelip böyle bir şeye kalkışma gözünü hastanede açarsın.

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
M.S.C
Ailenin dedikleri tabi ki saçma ama aşırı abartılacak bir şey değil gibi. Ergenlikten olsa gerek biraz fazla ciddiye alıyorsun.

TİTAN.

80+ Platinum
evet yorgunum soğolsun telefonda saçma sapan şeyler yazıyor yazamdım pardon.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ailemden kurtulmak istemiyorum babam beni bugun dinsiz ilan etti ben de anlamakdım babanneme soyleyecegım babamı bana boylşe yapıyor dıye.
Çok garip insanlar var kanka umarım halledersin

''Wolfred!ghT

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,418
İsim
''Wolfred!ghT
Her şeyden öte sonda yazdığınız çalışma saatleri antik Mısır'daki kölelere bile ağır gelir.

Reaper87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Leon Scott Kennedy
Yanında biber gazı taşı.Okuluna bak okumana bak.18 yaşından sonra kendi ayakların üzerinde durursun.İdare et şimdilik...

batuhanbb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Batu Sırık
Instagram
@batuknkcm
Okuduğunu anlama sorusu mu bu????

Top Bottom