Neler Yeni

bunlardan hangisi daha iyi

M3hmeT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet
Bütçe
25000

bunlardan hangisi daha iyi hangisini almalıyım (lütfen sebeplerinide söylerseniz sevinirim)​

Dediğim gibi hangisi daha iyidir ve aldıktan sonrada hangi markada sorun vs yaşamam (soğutma destek iade malzeme kalitesi vs.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mahmut ege ayyildiz
Bende cok bilmiyorum ama 3. Attigin daha iyi gibi amd ısınıyor diyorlar ona gore alabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende cok bilmiyorum ama 3. Attigin daha iyi gibi amd ısınıyor diyorlar ona gore alabilirsin
Birda 512gb oyun oynayacaksan yetecigini dusunmuyorum ona gore de bakabilirsin

M3hmeT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Birda 512gb oyun oynayacaksan yetecigini dusunmuyorum ona gore de bakabilirsin
yok hocam yurt işi çıktı ssd sıkıntı yok masaüstündeki 1 tb yi sökeceğim ona takacağım tatilde geri masaüstüne takacağım

sonuncusu iyidir hocam
neden hocam biraz daha açarmısınız?

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Enes

bunlardan hangisi daha iyi hangisini almalıyım (lütfen sebeplerinide söylerseniz sevinirim)​

Dediğim gibi hangisi daha iyidir ve aldıktan sonrada hangi markada sorun vs yaşamam (soğutma destek iade malzeme kalitesi vs.)
.attıklarının hepsi 8gb ram ekstra takviye ile uğraşmaman için bunu öneririrm https://www.akakce.com/oyun-bilgisa...0-15-6-full-hd-notebook-fiyati,477818481.html

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
emirkan

Sonuncusu iyi

Cuncan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf
HX cok performansli bir işlemci ve ram yukseltmeye giebilirsib fakat daha cok butcen varsa gelecek için daha güzel bişi al

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
kaanzi
yok hocam yurt işi çıktı ssd sıkıntı yok masaüstündeki 1 tb yi sökeceğim ona takacağım tatilde geri masaüstüne takacağım

neden hocam biraz daha açarmısınız?
Acerler lenovoya göre daha az sorunlu bide hocam zaten 4 tane laptop atmışsınız 3 ünün özellikleri neredeyse aynı sadece markaları farklı yani aralarında çok fark yok

M3hmeT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Acerler lenovoya göre daha az sorunlu bide hocam zaten 4 tane laptop atmışsınız 3 ünün özellikleri neredeyse aynı sadece markaları farklı yani aralarında çok fark yok
hocam sorun derken kastığınız nedir tam olarak ne sorunu var lenovoların (çünkü tasarım olarak lenovoyu sevmiştim eğer asusun intel versiyonunu bulursam onu alacağım yoksa lenovo alırım demiştim) acer niyeyse herkes önyargılı neden?

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
kaanzi
hocam sorun derken kastığınız nedir tam olarak ne sorunu var lenovoların (çünkü tasarım olarak lenovoyu sevmiştim eğer asusun intel versiyonunu bulursam onu alacağım yoksa lenovo alırım demiştim) acer niyeyse herkes önyargılı neden?
Hocam lenovonun soğutması iyidir fakat ekran kalitesi acere göre çok kötü ve lenovoda mavi ekran hatası bayağı var

Hocam lenovonun soğutması iyidir fakat ekran kalitesi acere göre çok kötü ve lenovoda mavi ekran hatası bayağı var
Bence nitro 5 alıp 8 GB da ram ekleyin

Top Bottom