Neler Yeni

Çözüldü✓ Bunları almalı mıyım?(Yardımcı Olursanız Sevinirim)

Sinanflex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sinan ismihan
Merhabalar Ben 1 sene önce intel 13 10100f, h510 m pro anakart , m2 ssd,8x2 cl16 3200 mhz ram aldım yaklaşık 3500 liraya elimde bir kasa gtx 960 ve psu vardı 350 watt olması lazım şimdi ekteki ekran kartı , kasa ve psuyu almak istiyorum almalımıyım yoksa fp sistemleri mi beklemeliyim ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

Ekler

• Screenshot_20230614-143151_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20230614-143151_Hepsiburada.jpg
    252.4 KB · Hit: 58
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Rıfat Toklu
elindeki kasayıda sat f/p sistem bekle

Sinanflex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sinan ismihan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
elindeki kasayıda sat f/p sistem bekle
Açıkçası elimdeki kasayı satmayı istemiyorum 14 bin civarına fp bir sistem olursa alabilecek durumdayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açıkçası elimdeki kasayı satmayı istemiyorum 14 bin civarına fp bir sistem olursa alabilecek durumdayım
Ama şöyle bir kuşkum var dolar artıyor ya bu fp sistemlerin fiyatı yükselir ve bu alacaklarımın da fiyatı yükselir diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Rıfat Toklu
elindeki parçaların ederi aşağı yukarı nedir tahmini bir şey verebilirmisin(tüm kasa)

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Rıfat Toklu
kaba hesapla ortalama evet 7-7.5k ya satarsın eğer zaten 3 parçaya 11k verebilcek bütçen varsa elindeki kasayı 7-7.5k ya sat çok rahat f/p sistem alırsın fiyatlar yeni zamlandı önümüzdeki 1 ay kadar daha zamlanacağını zannetmiyorum bunun yanında youtube deki sitem videolarını sıkı takip et

Sinanflex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sinan ismihan
kaba hesapla ortalama evet 7-7.5k ya satarsın eğer zaten 3 parçaya 11k verebilcek bütçen varsa elindeki kasayı 7-7.5k ya sat çok rahat f/p sistem alırsın fiyatlar yeni zamlandı önümüzdeki 1 ay kadar daha zamlanacağını zannetmiyorum bunun yanında youtube deki sitem videolarını sıkı takip et
Hemen pat diye satılacağını sanmıyorum dış kasanın kondisyonu iyi değil ekran kartının ise fanının 1 dişi kırık ondan şüphe ediyorum pcsiz kalmamam gerekiyor projelerim bar

Hemen pat diye satılacağını sanmıyorum dış kasanın kondisyonu iyi değil ekran kartının ise fanının 1 dişi kırık ondan şüphe ediyorum pcsiz kalmamam gerekiyor projelerim bar
Kısa süre olsa bile pcsiz kalamam

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Rıfat Toklu
mevcut kasanı satmadan kullanabileceğin max bütçe nedir

bunun yanında ekran kartını tek satmayı deneyebilirsin üstüne hem pcsiz kalmazsın hem bütçeni aşırı zorlamazsın ha biraz performansın düşer yeni pc gelene kadar idare edersin onunlada yeni pc gelince eskiyi komple satarsın

Sinanflex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sinan ismihan

bunun yanında ekran kartını tek satmayı deneyebilirsin üstüne hem pcsiz kalmazsın hem bütçeni aşırı zorlamazsın ha biraz performansın düşer yeni pc gelene kadar idare edersin onunlada yeni pc gelince eskiyi komple satarsın
11 bin

Bu ekran kartı 2 gün önce 7 bindi galiba işte o zaman almalıydım

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Rıfat Toklu
bu durumda yapılabilecek en iyi şey ekran kartını ayrı bir şekilde satıp üstünü tamamladıktan sonra f/p bir sistem alman daha sonra elindeki sistemin hepsini sat gelen parayla yeni aldığın pc yi geliştirmeye çalış. çünkü açıkçası sadece 3 parçaya 11k vermek biraz israf gibi geldi. onun yerine biraz ekleyip f/p sistem alıp onu geliştirmek daha mantıklıgeldi bana yine de son karar sana ait

Sinanflex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sinan ismihan
bu durumda yapılabilecek en iyi şey ekran kartını ayrı bir şekilde satıp üstünü tamamladıktan sonra f/p bir sistem alman daha sonra elindeki sistemin hepsini sat gelen parayla yeni aldığın pc yi geliştirmeye çalış. çünkü açıkçası sadece 3 parçaya 11k vermek biraz israf gibi geldi. onun yerine biraz ekleyip f/p sistem alıp onu geliştirmek daha mantıklıgeldi bana yine de son karar sana ait
Abdullah abinin son fp videosundaki sistem şuan 15 bin onu almam mantıklı mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Rıfat Toklu
eğer DA-C3 ten bahsediyorsan evet fazlasıyla mantıklı hatta yapabileceğinen iyi şeylerden biri olur çünkü kullanılan kart 4060 rakibi br kart olarak tanıtıldı
ayrıca nihayetinde pc bileşenleri dolardan dolayı zamanla çok zamlanıyor ve DA-C3 mükemel bir yatırım olur bukonuda kullanılan ekran kartı henüz yeni çıktığı içinde seni uzun yıllarda götürür yakın zamanda yeni pc alsam mı diye düşünmezsin

pardon 1 hafta izlemeyince arada 2 sistem daha atmış ama son atılan da gayet iyi onu da alabilrsin üzmez

ama bütçeni o kadar çıkartabiliyorsan da-c3 alman senin için en mantıklısı olur arada 500 tl oynuyor

Son düzenleme:
Top Bottom