Neler Yeni

burdan oyun aldım dolandırıldım, hesabımdaki paralar gidermi

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
Fettah Özalp
burdan oyun aldım 30 lira verdim parasında değilim bazı arkadaşlar önersede birkaç kişi kartından para çekerler azar azar haberin olmaz dedi tırsdım biraz. normal steamden alır gibi aldım 16 haneli numarayı girdim ve cvv kodu. 1 gün oldu key gelmedi bazıları sahte siteden aldığımı orjinel ttnet sitesinin burası olmadığını söyledi. ama türk telekomun sitesindeki playstore ya gidince benim hesabım çıkıyor ve sms kodu türk telekom üzerinden geliyor. ne düşünüyorsunuz

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,158
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Site de hiç bir fark göremedim ya çok kaliteli site yada fake. Ama değil gibi. Öncelikle eğer içinizz rahat edecekse. Kartı iptal edip yenisini isteyen en garanti çözüm bu. Oyuna gelecek olursak ,müşteri desteğine mesaj atın gereğini yaparlar. içiniz rahat olsun.

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
Fettah Özalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Site de hiç bir fark göremedim ya çok kaliteli site yada fake. Ama değil gibi. Öncelikle eğer içinizz rahat edecekse. Kartı iptal edip yenisini isteyen en garanti çözüm bu. Oyuna gelecek olursak ,müşteri desteğine mesaj atın gereğini yaparlar. içiniz rahat olsun.
site güvenilir kaç kere oyun aldım burdan.
hocam desteğe yazamıyorum arayabiliyorum sadece onuda şuan yapmam nerden yazacağımı biliyormusunuz. zaten orjinal türk telkom sitesindeki playstore girince burası geliyor benim hesap çıkıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

nays kullanıyorum içinde 2k para var dediğiniz nasıl oluyor nays ta biliyormusunuz

invy

80+ Bronze
güvenilir türktelekom filan burada müşteriler paket filan değişince 200 tl çek filan veriyo

invy

80+ Bronze
Site güvenilir arkadaşım kartıyla alışveriş yaptı türktelekom çek vermişti gecikme olayıda 1 gün sonra gelmişti rp si

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,158
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
kapattım zaten sadece 16 haneli kart numarası ve cvv kodu girdim
Nays ise nays ın müşteri hizmetlerine yazın. Onlar birşeyler önerir.

Ama korkunuz yersiz bence. Gerek yok bu kadar paniğe.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
burdan oyun aldım 30 lira verdim parasında değilim bazı arkadaşlar önersede birkaç kişi kartından para çekerler azar azar haberin olmaz dedi tırsdım biraz. normal steamden alır gibi aldım 16 haneli numarayı girdim ve cvv kodu. 1 gün oldu key gelmedi bazıları sahte siteden aldığımı orjinel ttnet sitesinin burası olmadığını söyledi. ama türk telekomun sitesindeki playstore ya gidince benim hesabım çıkıyor ve sms kodu türk telekom üzerinden geliyor. ne düşünüyorsunuz
Bu site güvenilir. Problem senden kaynaklıdır. Bir şeyleri yanlış yapmışsındır.

Luxier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet K
hocam desteğe yazamıyorum arayabiliyorum sadece onuda şuan yapmam nerden yazacağımı biliyormusunuz. zaten orjinal türk telkom sitesindeki playstore girince burası geliyor benim hesap çıkıyor

nays kullanıyorum içinde 2k para var dediğiniz nasıl oluyor nays ta biliyormusunuz
Nays ile alışveriş yaptıysanız cvv'niz 5 dakikada bir yenileniyor zaten.Dolandırıcı olsalar bile hesabınızdan para çekemezler daha fazla.

Top Bottom