Neler Yeni

Burun ameliyatı hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Tarık Emir
Uzun zamandır burun eğriliğimden dolayı nefes problemi yaşıyorum.18 yaşına gel yapalım dendi 18 ime gireli 2-3 ay oluyor ve üniversiteye başlayacağım sizce yaptırmam mantıklı mı?
~11 haziranda tümör ameliyatı geçirdim.
★İstanbul veya kocaelinde hangi doktoru önerirsiniz(devlet hastanesi)
★Burun ameliyatı süreci nasıl ne kadar bir sürede normale dönüyor?

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
zeck
Uzun zamandır burun eğriliğimden dolayı nefes problemi yaşıyorum.18 yaşına gel yapalım dendi 18 ime gireli 2-3 ay oluyor ve üniversiteye başlayacağım sizce yaptırmam mantıklı mı?
~11 haziranda tümör ameliyatı geçirdim.
★İstanbul veya kocaelinde hangi doktoru önerirsiniz(devlet hastanesi)
★Burun ameliyatı süreci nasıl ne kadar bir sürede normale dönüyor?
4 ay önce ameliyat oldum. Aynı şekilde benimde 10 yaşımdan beri problem vardı. 18'ine girdiğinde yapalım dediler. Yaş 23 daha yeni fırsat buldum. Daha önce yaptırmadığıma çok pişmanım. Birçok sıkıntım düzeldi. Estetik de yaptırmayı düşünüyor musun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Tarık Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4 ay önce ameliyat oldum. Aynı şekilde benimde 10 yaşımdan beri problem vardı. 18'ine girdiğinde yapalım dediler. Yaş 23 daha yeni fırsat buldum. Daha önce yaptırmadığıma çok pişmanım. Birçok sıkıntım düzeldi. Estetik de yaptırmayı düşünüyor musun?
Düşünmeli miyim sizce burnum çok kaba ve büyük duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nerede yaptırdınız ve doktorunuzdan memnun kaldınız mı?

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
zeck

Estetik size kalmış ama bir arkadaşım estetiksiz oldu ve pek memnun değil açıkçası. Benimde burnum şekil olarak baya kötü duruyordu bıçak altına yatmışken estetikte yaptırdım ve öneririm.

Çok doktor araştırdım ve görüştüm. 2 devlet hastanesine gitmiştim zamanında Cerrahpaşa ve Çapa'ya. Devlet hastanesinde görüştüğümde pek güven vermediler. Daha sonra referans alarak gittiğim doktora ameliyat oldum. Gerçekten güzel ve başarılı yapıyor. Aynı doktorda çevremden 5 kişi ameliyat oldu ve herkes memnun. Vital Hastanesinde ameliyat oldum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Tarık Emir
Estetik size kalmış ama bir arkadaşım estetiksiz oldu ve pek memnun değil açıkçası. Benimde burnum şekil olarak baya kötü duruyordu bıçak altına yatmışken estetikte yaptırdım ve öneririm.

Çok doktor araştırdım ve görüştüm. 2 devlet hastanesine gitmiştim zamanında Cerrahpaşa ve Çapa'ya. Devlet hastanesinde görüştüğümde pek güven vermediler. Daha sonra referans alarak gittiğim doktora ameliyat oldum. Gerçekten güzel ve başarılı yapıyor. Aynı doktorda çevremden 5 kişi ameliyat oldu ve herkes memnun. Vital Hastanesinde ameliyat oldum.
Hocam çok pahalı değil mi özeller

Hocam eğer çok kötüyse yaptırın da böyle aman aman çok kötü falan değilse idare ederse kalsın.Çünkü Allah korusun daha da kötü olursa... O zaman çok pişman olursunuz o yüzden yaptıracağınız hastaneyi,doktoru iyice araştırın yoksa bu bilgisiz cahil ülkede dalga konusu olursunuz.

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
zeck
Hocam pahalı gelebilir. Ben çalıştığım için biriktirip oldum. Ama şunu söyleyeyim her doktora yaptırılmaz. Ucuz diye ameliyat olup pişman olan çok kişi var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Tarık Emir
Hocam eğer çok kötüyse yaptırın da böyle aman aman çok kötü falan değilse idare ederse kalsın.Çünkü Allah korusun daha da kötü olursa... O zaman çok pişman olursunuz o yüzden yaptıracağınız hastaneyi,doktoru iyice araştırın yoksa bu bilgisiz cahil ülkede dalga konusu olursunuz.
Hocam bende bu foruma bu yüzden danışmak istedim.Devlette olmam lazım ama pişman olmakta istemiyorum tek sıkımlık kurşun gibi çünkü

Hocam pahalı gelebilir. Ben çalıştığım için biriktirip oldum. Ama şunu söyleyeyim her doktora yaptırılmaz. Ucuz diye ameliyat olup pişman olan çok kişi var.
Hocam öğrenciyim şimdi 20-30 lar neyse belki ama 70-80 e imkansız

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
zeck
Hocam bende bu foruma bu yüzden danışmak istedim.Devlette olmam lazım ama pişman olmakta istemiyorum tek sıkımlık kurşun gibi çünkü

Hocam öğrenciyim şimdi 20-30 lar neyse belki ama 70-80 e imkansız
20 30 zor hocam ben mayıs ayında 50 ye olmuştum. Ama doktorunuzu gerçekten iyi seçmeniz lazım. Kolay bir iş değil sağlık yani değiştirme şansınız yok. Pişman olmayacağınız şekilde karar verin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol

Knk kalbime indirdin ya hesap çalındı zannettim
Başka nick mi kalmadı
Bu arada bende aynı durumdayım 18de ameliyat edicez dediler yapan arkadaşlar memnun mu acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Tarık Emir
20 30 zor hocam ben mayıs ayında 50 ye olmuştum. Ama doktorunuzu gerçekten iyi seçmeniz lazım. Kolay bir iş değil sağlık yani değiştirme şansınız yok. Pişman olmayacağınız şekilde karar verin.
Tamam hocam doktorun ismini özelden yazar mısınız?

Knk kalbime indirdin ya hesap çalındı zannettim
Başka nick mi kalmadı
Bu arada bende aynı durumdayım 18de ameliyat edicez dediler yapan arkadaşlar memnun mu acaba
Sen niye benim nicki koydun hocam🙃

Kerem99

80+
Aha Beşiktaşlı kaynıyor burası 🦅🦅🦅🤍🖤

Abi herkes doğal haliyle iyidir kalsın senin burun eğer çok kötü değilse.

Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Tarık Emir
Aha Beşiktaşlı kaynıyor burası 🦅🦅🦅🤍🖤

Abi herkes doğal haliyle iyidir kalsın senin burun eğer çok kötü değilse.
Nefes almamı engelliyor ve uykuya dalamıyorum.Baş ağrısına neden oluyor bu da yapılırsa en iyi şekilde yapılmalı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom