Neler Yeni

C.Ronaldo Allahın adıyla diyerek golünü attı.

GirayHan

80+ Gold
ATEİST OLDUĞUNU SÖYLEYEN KİŞİNİN CENAZE NAMAZI KILINMAZ DEDİĞİM İÇİN;

son dk müslüman olmadığını nereden biliyorsun diyerek hümanistleri mezarında ters döndüren bu adam.

Bana iftira atıldığı için "Allah belanı versin." DEDİM diye ateisten farkımın kalmadığını söylüyor.
ateistsin demedim ateistten farkın kalmadı dedim bela okuyan birinin dinden çıktığını biliyor olman lazım. ayrıca çok uzattın beni ve arkadaşları yordun. daha da cevap vermeyeceğim sana anlamanda sorun var çünkü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bela okuyanlar ve akıbetleri ile ilgili bir araştırma yapmanı öneririm. "en azından bir google'a yaz"
anlamaz boşver nefesine yazık. devammmm. next sırada ki konu :D

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Benzema ve Ribery, Zahia Dehar ile skandala karıştıkları sırada Müslümanlar mıydı yoksa bundan hemen sonra mı oldular? Müslüman olmayıp, Kuran okumayan ve İslam'la ilgili videolar izlemeyen ama gayet sakin bir hayat yaşayan insanlar var. Olay dinde bitmiyor anlayacağınız. Kaldı ki Kaka Leite de Hıristiyan olmasına rağmen son derece muhafazakar bir hayat yaşıyordu.
Kullandığım ifade hristiyanların zampara ve gönlüne düşkün Müslümanlarin müthiş insanlar olduğunu mu söylemişim İslam için bir adam var o da sadio manedir bilemedim kantedir

Sonradan Müslüman olan Yusuf İslam Sami Yusuf gibi adamlara bakarsan şu an doğuştan müslüman olan insanlara göre bin kat daha iyi müslümanlar

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Koray Yıldız
Ronaldo zatem çok yardımsever ve iyi bir kişilik, bi de müslüman olursa dadından yinmez

TahinPekmez

80+ Silver
Hastalıklı kafaya bak, aynen kardeşim kimin cenaze namazının kılınıp kılınmayacağı sana kalmış
hastalıklı kalp daha kötüdür. kişi islam.ve imanın şartlarına karsiysa musluman degildir. cenaze namazi kılınması kuranda yazmaz, dinimiz anlatir. Allaha inanıp da dini bosgecenin ve senin gibi rahatsiz olan bu kafada kişilerin arkasindan namaz kılınmaz. sadece gömülür.

Muhafazakar kesim ya o yüzden kimse kusura bakmasın ama pek akıllı muhafazakar görmedim zaten muhafazakarlık fanataikliğe giriyor fanatiklikte her açıdan kafasız adam işidir futbol içinde olsun siyasi parti içinde.
fanatiklik kelimesini ogrenip burada boş yapma

Bende öyle, bunu söyleyince de mağdura yatıyorlar. Tamamen fanatiklikten bir farkı yok.

Birde utanmadan feyz al falan yazmışlar, ya sabır.
senin utanman lazim ,benimde sana sabretmem lazim.

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Eray Yılmaz
hastalıklı kalp daha kötüdür. kişi islam.ve imanın şartlarına karsiysa musluman degildir. cenaze namazi kılınması kuranda yazmaz, dinimiz anlatir. Allaha inanıp da dini bosgecenin ve senin gibi rahatsiz olan bu kafada kişilerin arkasindan namaz kılınmaz. sadece gömülür.

fanatiklik kelimesini ogrenip burada boş yapma

senin utanman lazim ,benimde sana sabretmem lazim.
ahahahaahahahaahaahahah :D bugün öğrendim valla hayatımda daha önce hiç duymamıştım.

Top Bottom