Neler Yeni

c180 vs c200d hangisi alınır

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Ensar Polat
arkadaşlar c200d 1.6 136 lığın mı çekişi daha iyi yoksa c180 1.6 156 lığın mı ?

Gökberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Gökberk Okçu
C200d hakkında iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim, birçok kişi problemli bir araç olduğundan bahsediyor.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,074
İsim
.
kapora attık yarın alıyoruz c180 umarım üzmez 1.5 tsi stage 1 190hp passattan geçiyoruz
Aslında gerek yokmuş gibi çünkü 1.5TSİ daha iyi yazılım da varmış zaten.
Mercedes kalitesi bambaşka tabii ki onun için geçiyorsanız iyi tercih.

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Ensar Polat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
C200d hakkında iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim, birçok kişi problemli bir araç olduğundan bahsediyor.
bütün sorunları biliyorum performans farkını sordum sadece
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında gerek yokmuş gibi çünkü 1.5TSİ daha iyi yazılım da varmış zaten.
Mercedes kalitesi bambaşka tabii ki onun için geçiyorsanız iyi tercih.
birazda konfor için tipide hoşuma gidiyor çoğu kişi alt devirlerde cansız falan demiş umarım yoktur öyle bir şey

Gird4p

80+
İkisi de harikalar yaratmaz hepi topu düşük hacim aşırı beslemeli standart araçlar ama şundan eminimin ki VW’ye yaptığın gibi antin kuntin yazılım işine girersen sanayi yolunu aşındırırsın. 2018 E350E vardı bende oradan biliyorum. Öte yandan hangisi daha iyi gider diye almak yerine hangisi daha dayanıklı diye de bakılabilir mevzuya. Benim arabam 300 beygirdi 120’yi geçmedim. C180d daha dayanıklı bir motor. 136 dizel bir altın oran. Her markada karşılığı var kendini dayanıklılığı ile kanıtlamış bir ürün. Ötekinde yanma odası basıncı çok yüksek. Nereden ne zaman patlar bilinmez. Hele ki sıkıştırırsan…

eneskaya6

80+ Silver
ikiside iyi denmez ama c200 136 vasat bi gücü var 0-100 10sn den fazlaydi yanlis hatirlamiyorsam A3 110hp ile arasında cok az fark var sacma bir şekilde. c180 hem daha sorunsuz motora sahip hem yürüyüşü daha iyi

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Mert Uysal
Performans disinda hicbirsey rahatsiz etmez zaten iki aracinda performans gibi iddaasida yok

eneskaya6

80+ Silver
İkisi de harikalar yaratmaz hepi topu düşük hacim aşırı beslemeli standart araçlar ama şundan eminimin ki VW’ye yaptığın gibi antin kuntin yazılım işine girersen sanayi yolunu aşındırırsın. 2018 E350E vardı bende oradan biliyorum. Öte yandan hangisi daha iyi gider diye almak yerine hangisi daha dayanıklı diye de bakılabilir mevzuya. Benim arabam 300 beygirdi 120’yi geçmedim. C180d daha dayanıklı bir motor. 136 dizel bir altın oran. Her markada karşılığı var kendini dayanıklılığı ile kanıtlamış bir ürün. Ötekinde yanma odası basıncı çok yüksek. Nereden ne zaman patlar bilinmez. Hele ki sıkıştırırsan…
C180d yok hocam. C180 benzinli bir motor.

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Ensar Polat
Performans disinda hicbirsey rahatsiz etmez zaten iki aracinda performans gibi iddaasida yok
C180 in performans konusunda üzeceğini sanmıyorum fakat bizim buralar çok yokuşlu dizelinde 300 torku var kafamı karıştırmadı değil

Gird4p

80+
C180 in performans konusunda üzeceğini sanmıyorum fakat bizim buralar çok yokuşlu dizelinde 300 torku var kafamı karıştırmadı değil
İkisi de üzmez. Yokuş kaldırmayacak kadar değil. Şanzıman yetenekli, enjeksiyon haritası kaliteli. Benzinin bakımı kolay olur ama sıkıştırmaya gelmez. Ona göre yap hesabını. Benim araçta elektrik destekli 2.0L Twin-Turbo vardı o bile çok sıkıştığında bakımı öne çekiyordu.

Top Bottom