Neler Yeni

Caffe Nero Arkadaşını Davet Et Kampanyası

mddgrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Muhammet Değirmenci
Selam herkese,
Paylaşıldı mı bilmiyorum ben göremedim.

Caffe Nero mobil uygulamasına referanslı kayıt olan herkese ilk kahve alışverişinden sonra 1 ücretsiz kahve hediyesi var.

Ayrıca kayıt olduktan sonra başkalarını da davet ederseniz, davet ettiğiniz kişi ilk alışverişini yaptığında 1, davet eden ise 2 içecek kazanır.

Ek olarak mobil uygulamadan QR okutularak yapılan tüm içecek alışverişinde damgalar toplayarak 10 damgaya ulaşıp tekrar ekstra kahve kazanabilirsiniz.

Ayrıca kazanılan kahveleri mobil uygulama üzerinden başkasına da çek olarak gönderebiliyorsunuz.

ilkaycam.m

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
ilkay çam
Selam herkese,

Caffe Nero mobil uygulamasına referanslı kayıt olan herkese ilk kahve alışverişinden sonra 1 ücretsiz kahve hediyesi var.

Ayrıca kayıt olduktan sonra başkalarını da davet ederseniz, davet ettiğiniz kişi ilk alışverişini yaptığında 1, davet eden ise 2 içecek kazanır.

Ek olarak mobil uygulamadan QR okutularak yapılan tüm içecek alışverişinde damgalar toplayarak 10 damgaya ulaşıp tekrar ekstra kahve kazanabilirsiniz.

Referans kodu yasak mı bilmiyorum ama aşağıya bırakıyorum. Buradan görürseniz referansımla kayıt yapmanızı dilerim. Teşekkürler şimdiden. Afiyet olsun.

Merhaba! Caffè Nero'da Caffè Nero uygulamasını kullanarak ilk alışverişini yaptıktan sonra x5 bonus damgalar kazanmak için davet linkine tıkla: https://nero.app.link/NxLSuuQyeBb Ödülünü kullanmak için15/01/2024'e kadar vaktin var!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca kazanılan kahveleri mobil uygulama üzerinden başkasına da çek olarak gönderebiliyorsunuz.
hocam referal link ana konu olana kadar yasak diye biliyorum ben

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,148
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
@Emmree hocam bildiğim tek moderatör sensin kusura bakma referans link yasak mı?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,255
İsim
Emre Zengin
Selam herkese,

Referans kodu yasak mı bilmiyorum ama aşağıya bırakıyorum. Buradan görürseniz referansımla kayıt yapmanızı dilerim. Teşekkürler şimdiden. Afiyet olsun.

@Emmree hocam bildiğim tek moderatör sensin kusura bakma referans link yasak mı?
hocam referal link ana konu olana kadar yasak diye biliyorum ben
Ana konu haricindeki referans linkler yasaktır. Konuyu düzenledim.

mddgrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Muhammet Değirmenci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilmiyordum teşekkür ederim. ilgilenen arkadaşlar olursa özelden yazabilir hem anlatırım hem referans verebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
KFPAĞLSĞSŞDŞLSLSLXLCOC

Ekler

• 536B6C57-D842-4917-A3F6-794FD41E5075.jpeg
    536B6C57-D842-4917-A3F6-794FD41E5075.jpeg
    18.2 KB · Hit: 43
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR