Neler Yeni

Çalışma masasında olması gerekenler

Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Tarık Emir
Bir öğrencinin çalışma masası üzerinde olması gereken şeyler için tavsiyeleriniz var mı instada felan gördüklerimin masalarında aşırı güzel eşyalar var

Rulep

80+ Gold
defter,kitap,kalem,silgi,saat gerisi boş şeyler gerek yok öyle saçma şeylere

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Ben hediyelik eşya falan koyuyorum güzel oluyor.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,554
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Postit ,kalemlik,atatürk fotosu kalem silgi,bi de dikkatini dağıtmayacaksa küçük oyuncak figür tarzí bir șey koyabilirsin.

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Yusuf Arda Çiftçi
Postit ,kalemlik,atatürk fotosu kalem silgi,bi de dikkatini dağıtmayacaksa küçük oyuncak figür tarzí bir șey koyabilirsin.
Atatürkü çok severim de kanka böyle gereksiz şeylerde duyar kasmak ya da sevdiğini göstermek için her seye Atatürk yazanlara da çok fena uyuz olurum. Boş.

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Eren Kurtuluş
Saat, şık masa lambası, küçük dekoratif eşyalar (kar küresi, küçük ağaçlar vb.) güzel bir kalemlik (kare ve üzerinde bir film süslemesi olabilir. Mesela bende harry potter temalı bir kalemlik var.) İçine dolduracak biraz fosforlu kalem + tükenmez kalem ve post it gibi şeyler koyabilirsin. Tabii bunu yaptığında büyük bir alan sana kalmalı bu yüzden masan baya büyük olmalı. Büyük değilse hiç özenme bi kalem bi kağıt çok sağlam ders çalışırsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Tarık Emir
Saat, şık masa lambası, küçük dekoratif eşyalar (kar küresi, küçük ağaçlar vb.) güzel bir kalemlik (kare ve üzerinde bir film süslemesi olabilir. Mesela bende harry potter temalı bir kalemlik var.) İçine dolduracak biraz fosforlu kalem + tükenmez kalem ve post it gibi şeyler koyabilirsin. Tabii bunu yaptığında büyük bir alan sana kalmalı bu yüzden masan baya büyük olmalı. Büyük değilse hiç özenme bi kalem bi kağıt çok sağlam ders çalışırsın.
Masam geniş o konuda sorun yok ama çok boş durduğu için doldurmak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Tarık Emir
masa+kalem+kağıt
Ciddi misin ben dekoratif hemde işe yarayacak şeyler arıyorum masa çok boş durduğu için yoksa bende biliyorum ders çalışmak için ne gerekli olduğunu

.RBO.

80+ Silver
Ciddi misin ben dekoratif hemde işe yarayacak şeyler arıyorum masa çok boş durduğu için yoksa bende biliyorum ders çalışmak için ne gerekli olduğunu
sınava çalışıyorsun değilmi sınavda onlar olmayacak saat olmayacak küçük çiceğin olmayacak sadece kağıt silgi kalem su bu kadar

Top Bottom