Neler Yeni

Call Of Duty 2 Açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan
Selamünaleyküm hayırlı akşamlar forumda yeniyim de benim bir sorunum vardı Call of Duty 2 açılmıyor nedense program error hatasını veriyor şu şekilde.
The program CoD25P_s.exe has encountered a serious problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. This can be caused by a problem in the program or a deficiency in Wine. You may want to check the tips about running this application. Application database for unutmadan söyleyeyim ben bu oyunu PC üzerinden oynamıyorum Android'e Windows emulator tarafından oynuyorum oyunu Steam alma gibi bir şansımda bulunmuyor emulator üzerinden oynadığım için Android'e acaba bu sorunun çözümü var mı? Call of Duty 2 açılmıyor program error hatasını veriyor nerede hata yapıyorum onu bilemedim oyunu başka bir siteden indirdim orijinal oyun değil zaten Windows emulator üzerinden oynadığım için Android'e bu program error hatasını nasıl çözebilirim?
Screenshot_2024-09-19-21-01-19-032_com.antutu.ABenchMark.jpg
Screenshot_2024-09-19-20-26-08-514_com.antutu.ABenchMark.jpg

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Görkem çetinkaya
Selamünaleyküm hayırlı akşamlar forumda yeniyim de benim bir sorunum vardı Call of Duty 2 açılmıyor nedense program error hatasını veriyor şu şekilde.
The program CoD25P_s.exe has encountered a serious problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. This can be caused by a problem in the program or a deficiency in Wine. You may want to check the tips about running this application. Application database for unutmadan söyleyeyim ben bu oyunu PC üzerinden oynamıyorum Android'e Windows emulator tarafından oynuyorum oyunu Steam alma gibi bir şansımda bulunmuyor emulator üzerinden oynadığım için Android'e acaba bu sorunun çözümü var mı? Call of Duty 2 açılmıyor program error hatasını veriyor nerede hata yapıyorum onu bilemedim oyunu başka bir siteden indirdim orijinal oyun değil zaten Windows emulator üzerinden oynadığım için Android'e bu program error hatasını nasıl çözebilirim?Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Crack yaptiniz mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet O Exagear Windows Emulator Diye Buldum YouTube Oynayış Bende İndirim Dedim İndirmesine İndirdim Ama Oyunu Açamıyorum Oyunu Direkt Hatasız Olarak İndirdim Açtım Ama Program Error Hatasını Veriyor Nasıl Düzeltirim Çözerim Onu Bulamadım Ne Yapabilirim Peki

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
a b
The program CoD25P_s.exe has encountered a serious problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. This can be caused by a problem in the program or a deficiency in Wine. You may want to check the tips about running this application. Application database for unutmadan söyleyeyim ben bu oyunu PC üzerinden oynamıyorum Android'e Windows emulator tarafından oynuyorum oyunu Steam alma gibi bir şansımda bulunmuyor emulator üzerinden oynadığım için Android'e acaba bu sorunun çözümü var mı? Call of Duty 2 açılmıyor program error hatasını veriyor nerede hata yapıyorum onu bilemedim oyunu başka bir siteden indirdim orijinal oyun değil zaten Windows emulator üzerinden oynadığım için Android'e bu program error hatasını nasıl çözebilirim?Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
  • Emülatörü ve Wine'ı güncelle.
  • Wine ayarlarını ve uyumluluk modunu değiştir (Windows XP, 7 vb.).
  • Grafik ve performans ayarlarını düşük seviyede başlat.
  • Orijinal olmayan oyun dosyasının uyumsuzluk yaratabileceğini unutma.
  • Alternatif emülatörleri denemeyi düşün (ExaGear, Limbo PC Emulator vb.).
Bunları deneyebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan
Bunları deneyebibu

Bunları deneyebilirsin
Bu Dediklerini Nasıl Yapabilirim Kullandığım Emulator Exagear Nasıl Güncelleyebilirim Grafik Ve Performans Nasıl Düşürebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
a b
Bu Dediklerini Nasıl Yapabilirim Kullandığım Emulator Exagear Nasıl Güncelleyebilirim Grafik Ve Performans Nasıl Düşürebilirim
Hocam internetten üst versiyon apkleri aratabilirsin. Şu an güncelleme almıyor ancak belki sen en son modeli indirmemiş olabilirsin.
Play store'da limbo x86 var ancak biraz pahalı onunda apk dosyasını aratabilirsin. Virüs durumu için indirme yapacağın sitenin linkini virüs totala taratmayı unutma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan
Hocam internetten üst versiyon apkleri aratabilirsin. Şu an güncelleme almıyor ancak belki sen en son modeli indirmemiş olabilirsin.
Play store'da limbo x86 var ancak biraz pahalı onunda apk dosyasını aratabilirsin. Virüs durumu için indirme yapacağın sitenin linkini virüs totala taratmayı unutma.
Tamam Sağol Denerim Bunlarıda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki Bu Program Error Hatasını Neden Veriyor Bunu Nasıl Düzeltebilirim Oyunu Oynamak İstiyorum Ama Her Seferinde Bu Hatayı Alıyorum Açamıyorum Oyunu Kullandığım Emulator Sorun Olabilir mi Acaba Exagear Emulator Yeni İndirdim Daha Sorun Olabileceğini Sanmıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
a b
Tamam Sağol Denerim Bunlarıda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki Bu Program Error Hatasını Neden Veriyor Bunu Nasıl Düzeltebilirim Oyunu Oynamak İstiyorum Ama Her Seferinde Bu Hatayı Alıyorum Açamıyorum Oyunu Kullandığım Emulator Sorun Olabilir mi Acaba Exagear Emulator Yeni İndirdim Daha Sorun Olabileceğini Sanmıyorum
https://youtube.com/playlist?list=PLggSz4FL52LyUGb1fvfs_2Zkde5Y9LEoH
şu videoları izleyip dönermisin hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan
Evet Kullandığım Emulator Aynısı Farkı Yok Görmüştüm Bu Video Zaten Buradan İzledim İndirdim Call Of Duty 2 Onda Hemen Açılıyor Oyun Ama Bende Açılmıyor Call Of Duty 2 Program Error Hatasını Veriyor Çözemedim Hala İzlemiştim Bu Video Tıpkı Aynı Onun Gibi Yaptım Ama Bende Açılmadı Hata Verdi Nedense Bunu Nasıl Düzeltebilirim Bilmiyorum Olmuyor

Top Bottom