Neler Yeni

call of duty modern warfare 2 almalı mıyım?

EmreOFLU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Emre
call of duty modern warfare 2 satın almak istiyorum bilgisayar sistemlerim bu oyunu oynamayı kaldırıyor ama almaya değer mi sizce? Birde steam'den satın almak istiyorum indirim vs var mı?

EmreOFLU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yenisi kanka

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
indirim gelecek 900 küsür civarı olur xbox store de var çünkü 22sinde başlayacaktı galiba indirimler fiyatı dışında oyun aşırı iyi

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
call of duty modern warfare 2 satın almak istiyorum bilgisayar sistemlerim bu oyunu oynamayı kaldırıyor ama almaya değer mi sizce? Birde steam'den satın almak istiyorum indirim vs var mı?
Arkadaşlarla hergün warzone 2 oynuyoruz mw2'nin eksikliğini hissetmiyorum açıkçası. Oynayan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşsınlar

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
3 gün ücretsiz oynama vardı deneyebilirdin aslında

EmreOFLU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Emre
indirim gelecek 900 küsür civarı olur xbox store de var çünkü 22sinde başlayacaktı galiba indirimler fiyatı dışında oyun aşırı iyi
Multi bedavayken 3 günde 30 saat oynadım çok zevk aldım oyundan ya. Şimdi de şu aklıma takıldı neden almiyim ya ama steamden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 gün ücretsiz oynama vardı deneyebilirdin aslında
Suyunu çıkardım hocam uyku bitti bende o kadar diyorum sana. :D

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Multi bedavayken 3 günde 30 saat oynadım çok zevk aldım oyundan ya. Şimdi de şu aklıma takıldı neden almiyim ya ama steamden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Suyunu çıkardım hocam uyku bitti bende o kadar diyorum sana. :D
30 saat gömdüysen ve paran varsa seni zora sokmayacaksa düşünmeden al :D steameden alabilirsin ben battlenet üzerinden oynadım ama parayla almış olsam steamden alırdım

EmreOFLU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Emre
30 saat gömdüysen ve paran varsa seni zora sokmayacaksa düşünmeden al :D steameden alabilirsin ben battlenet üzerinden oynadım ama parayla almış olsam steamden alırdım
Aklımda var kanka bakalım ya inşallah sabaha doğru netleşir almam. Bedava oldu direk çöktüm kanka üstüne :D

Top Bottom