Neler Yeni

Call Of Duty Modern Warfare 2 Steam Hesabı

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Biliyorsunuz ki call of duty 2 yakında cikicak ve oynamak istiyorum ama 6saatlik hikayesi olan ve Türk oyuncuları umursamayip yerel fiyatlandırma bile yapmayan bir oyun için 1000lira veremem. Bu yüzden itemsatistan 30liraya satılan hesaplardan almayı düşünüyorum sadece hikayesini oynayıp silicem onlinela işim yok. Sizce bir sorun çıkar mı? Ve oyun çıktığı gibi itemsatista satılmaya başlanır mi

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,844
İsim
bilo
Discord
b1l0
rez +1

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İtemsatista şuan istediğim 3oyunlu hesaplar 30liraya satiliyo eğer codun yeni oyunu da gelirse onlardan alicam ve savein gitmesi gibi bir durum olmaz değil mi

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
İtemsatista şuan istediğim 3oyunlu hesaplar 30liraya satiliyo eğer codun yeni oyunu da gelirse onlardan alicam ve savein gitmesi gibi bir durum olmaz değil mi
oyunu indirdikten sonra steami offline alırsan hiçbir sorun çıkmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Offline steam hesaplarıyla çok oynadım şu ana kadar save gitmesi gibi bir sorunla karşılaşmadım.

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege

Offline steam hesaplarıyla çok oynadım şu ana kadar save gitmesi gibi bir sorunla karşılaşmadım.
Tamamdır reis eyw normalde unchartedi falan satın aldım ama Türkleri umursamayan ve 5saatlik hikae yapan activisionun oyununa 1000lira vermek istemedigim için hesap alarak yapmak istiyorum korsana bulaşmadan. Sence oyun çıktığı gibi itemsatista sunulur mu ne dusunuyosun? Çıktığı gibi dediğim ilk 2-3haftasi içindeyken. Hem modern Warfare 1i hem de yeni cikan 2yi oynamak istiyorum

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
Tamamdır reis eyw normalde unchartedi falan satın aldım ama Türkleri umursamayan ve 5saatlik hikae yapan activisionun oyununa 1000lira vermek istemedigim için hesap alarak yapmak istiyorum korsana bulaşmadan. Sence oyun çıktığı gibi itemsatista sunulur mu ne dusunuyosun? Çıktığı gibi dediğim ilk 2-3haftasi içindeyken. Hem modern Warfare 1i hem de yeni cikan 2yi oynamak istiyorum
Genelde oyun ön siparişteyken alıp ilan veriyor satıcılar yani oyun çıkınca her türlü ilan bulursun.

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,844
İsim
bilo
Discord
b1l0

konuyu benzer bi amaç için hortlatıyorum ama bu itemsatıştan bu tarz oyunlar (spider man-uncharted vs) için hesap alabilir miyiz güvenilir bir şekilde

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
konuyu benzer bi amaç için hortlatıyorum ama bu itemsatıştan bu tarz oyunlar (spider man-uncharted vs) için hesap alabilir miyiz güvenilir bir şekilde
uncharted almıştım geçen hafta 30 liraya şu anlık sorun yok

Alıcaksan ilk önce satıcı yorumlarını oku

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru