Neler Yeni

Canavar Gaming Monitör Lazım

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
Selamlar

Beyler yeni sistem topluyorum haliyle mecburen 2k monitöre ihtiyacım var. Sistem 7800x3d işlemci 4070ti super ekran kartı msi b650 tomahawk anakart
Aklımda 29" 30" civarında Ultrawide bir gaming monitör istiyorum. Sizin öneriniz var mıdır ? Ultrawide oyunlarda iyi olur mu ? Kullananların yorumlarınıda merak ediyorum açıkcası 27" dahil monitör önerilerinize açığım.

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de tam topladığın sistemden toplamaya çalışıyorum nereden topladın :) Monitör önerim yok ama üzgünüm:(
Anakart Hepsiburadadan aldım Ekran kartınıda ya teknobiyotikten yada hepsiburadan alacam. İşlemciyide beklemedeyim şuan iyi bir satıcı iyi fiyat yaptı mı alacağım :)

sagopa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Özgür Şükrü Ateşoğlu
Instagram
ozguratesogluu
Steam
https://steamcommunity.com/id/ozguratesoglu/
Discord
hayalkuramayan
samsungun odyseyy serisi var fakat kronik olarak ölü piksel çıkıyormuş galiba yine de daha iyi öneriler gelebilir konuya

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre

Rubienn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Altay
Anakart Hepsiburadadan aldım Ekran kartınıda ya teknobiyotikten yada hepsiburadan alacam. İşlemciyide beklemedeyim şuan iyi bir satıcı iyi fiyat yaptı mı alacağım :)
Anladım parça parça alıyorsun sen uygun buldukça o da mantıklı ama şu an bana hazıra konmak daha kolay geliyor o yüzden bekliyorum :) Teşekkür ederim. Bu arada monitör olarak ben 4-5 senedir AOC kullanıyorum gayette memnunum yeni seri 27'' monitörleri de güzel duruyor bak derim.

• Beğen

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
Anladım parça parça alıyorsun sen uygun buldukça o da mantıklı ama şu an bana hazıra konmak daha kolay geliyor o yüzden bekliyorum :) Teşekkür ederim. Bu arada monitör olarak ben 4-5 senedir AOC kullanıyorum gayette memnunum yeni seri 27'' monitörleri de güzel duruyor bak derim.
Aynen hocam Kasa, Ram, Sogutucu, Anakart aldım parça parça topluyorum. Ssd, işlemci ekran kartı aldım mı olay tamam :)

Arkadaşlar Ultrawide kullanan yok mu ?

repyxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Süleyman Efe Cİn
Selamlar

Beyler yeni sistem topluyorum haliyle mecburen 2k monitöre ihtiyacım var. Sistem 7800x3d işlemci 4070ti super ekran kartı msi b650 tomahawk anakart
Aklımda 29" 30" civarında Ultrawide bir gaming monitör istiyorum. Sizin öneriniz var mıdır ? Ultrawide oyunlarda iyi olur mu ? Kullananların yorumlarınıda merak ediyorum açıkcası 27" dahil monitör önerilerinize açığım.
30 aşırı yorar. 24 kullanıyorum 27 kullanan arkadaşımda cs oynayayım dedim yüzüm gözüm ağrıdı 27 ideal.
suan bağlantıdaki ürün bayağı uygun. bundan sonra en ucuz 9kdan baslıyor bi düsün derim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar

linki ekleyemedim ama kasa kodu bu

ViewSonic VX2780J-2K 27" 1 ms QHD FreeSync IPS​

• Beğen

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
30 aşırı yorar. 24 kullanıyorum 27 kullanan arkadaşımda cs oynayayım dedim yüzüm gözüm ağrıdı 27 ideal.
suan bağlantıdaki ürün bayağı uygun. bundan sonra en ucuz 9kdan baslıyor bi düsün derim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

linki ekleyemedim ama kasa kodu bu

ViewSonic VX2780J-2K 27" 1 ms QHD FreeSync IPS​

Tamamdır hocam inceleyeyim teşekkür ederim. Ultrawide hakkında yorumun var mıdır hocam ?

repyxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Süleyman Efe Cİn
Tamamdır hocam inceleyeyim teşekkür ederim. Ultrawide hakkında yorumun var mıdır hocam ?
hocam biraz fanteziye kaçtığını söyleyebilirim. nasıl bir şey için istediğinizi bilmiyorum ama rekabetçi oyunlarda randıman vereceğini sanmıyorum daha çok manzaralara baka baka oynayacğınız hikaye oyunları, izleyeceğiniz dizi filmlerde muhteşem olabilir. tamamen sizin seçiminize ve kullanım şeklinize bağlı. seçenek çok doya doya araştırın emin olana kadar.

• Beğen

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
hocam biraz fanteziye kaçtığını söyleyebilirim. nasıl bir şey için istediğinizi bilmiyorum ama rekabetçi oyunlarda randıman vereceğini sanmıyorum daha çok manzaralara baka baka oynayacğınız hikaye oyunları, izleyeceğiniz dizi filmlerde muhteşem olabilir. tamamen sizin seçiminize ve kullanım şeklinize bağlı. seçenek çok doya doya araştırın emin olana kadar.
Fps oyunları için istiyorum hocam :)

Top Bottom