Neler Yeni

canlar 15-20k arası sistem önerisi

echoes

80+ Bronze
şu an piyasada 15-20k arası fiyat/performans olarak iyi dediğiniz sistem var mı arkadaşlar. uzun zamandır bekliyorum sistem almayı artık neyi bekleyeceğimi bilmiyorum, fiyatlar hep yüksek.

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,089
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
şu an piyasada 15-20k arası fiyat/performans olarak iyi dediğiniz sistem var mı arkadaşlar. uzun zamandır bekliyorum sistem almayı artık neyi bekleyeceğimi bilmiyorum, fiyatlar hep yüksek.

İşlemciyi 5600 yapıp, ekran kartını 6750XT yapıp 20 bin TL civarına alabilirsin. Eğer bütçen yeterli değilse 6650 XT'de gayet iyi bir kart yükseltmene gerek yok. Fakat bütçen yetiyorsa 6750XT daha mantıklı.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,005
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri

echoes

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

İşlemciyi 5600 yapıp, ekran kartını 6750XT yapıp 20 bin TL civarına alabilirsin. Eğer bütçen yeterli değilse 6650 XT'de gayet iyi bir kart yükseltmene gerek yok. Fakat bütçen yetiyorsa 6750XT daha mantıklı.
teşekkür ederim önerin için ama bu sistem içimi pek rahatlamadı ya :/ ekran kartı, işlemci iyi oluyor dediğin gibi yükseltirsem ama ssd, kasa, anakart fiyata göre pek iyi kalmıyor sanki

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Alperen Yılmaz
Donanım Arşiv instagram stories'inde f/p sistem gördüm yarın videosunu paylaşacakmış. İstersen yarına bekle

echoes

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
off çok iyi ya. benim için pahalı ama parçalara bak, canavar resmen. teşekkür ederim öneri için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Donanım Arşiv instagram stories'inde f/p sistem gördüm yarın videosunu paylaşacakmış. İstersen yarına bekle
tamam çok iyi olur eğer öyle bir şey yakalayabilirsem, çok sağol

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,005
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
off çok iyi ya. benim için pahalı ama parçalara bak, canavar resmen. teşekkür ederim öneri için

tamam çok iyi olur eğer öyle bir şey yakalayabilirsem, çok sağol
Rica ederim. :)

Kerem Berk Karakaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kerem Berk Karakaya

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,089
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
teşekkür ederim önerin için ama bu sistem içimi pek rahatlamadı ya :/ ekran kartı, işlemci iyi oluyor dediğin gibi yükseltirsem ama ssd, kasa, anakart fiyata göre pek iyi kalmıyor sanki
SSD alınmaz fakat diğerleri gayet uygun. Eğer anakartı geleceğe yönelik istiyorsan B550 alabilirsin.

fhand

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmed Furkan YEMİŞEN
merhaba

bu sistemdeki ekran kartı yerine daha ucuz hangi ekran kartı alınabilir?

birde ekran kartını düşürüp ssd yi 1tb yapsak ne kadar bi fiyat farkı olur?

Son düzenleme:
Top Bottom