Neler Yeni

Car Parking Gereksiz Yere kasıyor

AegisNMA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem Budakçı
Herkese merhabalar redmi note 10 pronun 8/256 modelini kullanıyorum telefondan performans anlamında çok memnunum ancak bu oyuna girince bişey oluyor mesela daha yüksek grafikli oyunlarda 60 FPS gibi değerler alırken bu oyunda daha düşük grafikte 45-60 arası alıyorum 60 aldığım yerde bir anda drop giriyor sorun oyunun optimizasyonundadır değilmi

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yunus
Hangi oyunda oluyor bu?

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
burak armağan
Herkese merhabalar redmi note 10 pronun 8/256 modelini kullanıyorum telefondan performans anlamında çok memnunum ancak bu oyuna girince bişey oluyor mesela daha yüksek grafikli oyunlarda 60 FPS gibi değerler alırken bu oyunda daha düşük grafikte 45-60 arası alıyorum 60 aldığım yerde bir anda drop giriyor sorun oyunun optimizasyonundadır değilmi
bendede redmi note 10 pro var ,ken çok eskiden oynamıştım bendede aynı problem vardı mesela single player girince olmuyor grafik ayarlarıyla oyna biraz düzelir belki

AegisNMA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem Budakçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bendede redmi note 10 pro var ,ken çok eskiden oynamıştım bendede aynı problem vardı mesela single player girince olmuyor grafik ayarlarıyla oyna biraz düzelir belki
Ama hocam telefonda böyle bir oyunda bu kadar düşük fpslere düşemez assoluto racing efootball gibi oyunlarda 60 fps alıyor bunda alamaması çok saçma yani sorduğum soru şu telefondan değildir dimi oyunun optimizasyon sorunundan kaynaklıdır

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
burak armağan
Ama hocam telefonda böyle bir oyunda bu kadar düşük fpslere düşemez assoluto racing efootball gibi oyunlarda 60 fps alıyor bunda alamaması çok saçma yani sorduğum soru şu telefondan değildir dimi oyunun optimizasyon sorunundan kaynaklıdır
evet optimizasyondan olabilir

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yunus
Güçlü bir telefon değil normal kasması
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela yurtdışı olarak aldı isen daha kötü kasar

AegisNMA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem Budakçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güçlü bir telefon değil normal kasması
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela yurtdışı olarak aldı isen daha kötü kasar
Alakası yok yurtdışı ile bir şey fsrketmiyor ve gayet güçlü bir telefon hiçbir oyunda donmadı bahsettiğim oyunlarda falan yüksek ayarlarda

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Yunus Kocabay
Optimizasyon sorunu deniyor buna çaresi yok

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yunus
fark ediyor yurtdışı daha fazla ısınıp daha fazla sarji gidiyor buna bağlı optimize değil o yüzden

AegisNMA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem Budakçı
fark ediyor yurtdışı daha fazla ısınıp daha fazla sarji gidiyor buna bağlı optimize değil o yüzden
Hocam alakası yok yurtdışıda kullandım yurtiçi de tek fark IMEI ve zaten çözüme ulaştık bir çok iyi android telefondada böyle optimizasyon sorunu zaten benim cihazda türkiye kayıtlı cihaz kaçak değil

Top Bottom