Neler Yeni

CD romu olmayan laptopa hdd takılabilir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yusuf Serhat Özkan
merhabalar ,

Ben laptopuma HDD takmak istiyorum ancak içini açarsam garantisinin bitebileceğinden korkuyorum çünkü laptopu yeni aldım ve 22 ay garantisi var . Laptopumun içini açmadan HDD takma yeri olup olmadığını anlama şansım var mı? Ve arkadaşalr benim bilgisayarımda cd rom yok ve batarya çıkmıyor. (model asus X509DJ)
Hdd takmamın sebebi zaten laptopta 256 gb ssd var ancak çok yetersiz kalıyor ve hdd almak istiyorum ve oyunlarımı hdd ye atmak istiyorum .
İnternetden asusun sitesine girim birçok arama yaptım ancak HDD takma yeri olup olmadığını bulamadım ve ayrıca arkadaşalr SSD takmak istemiyorum HDD takmak istiyorum çünkü SSD ler çok pahalı :D

ilginiz için teşekkür ederim.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
merhabalar ,

Ben laptopuma HDD takmak istiyorum ancak içini açarsam garantisinin bitebileceğinden korkuyorum çünkü laptopu yeni aldım ve 22 ay garantisi var . Laptopumun içini açmadan HDD takma yeri olup olmadığını anlama şansım var mı? Ve arkadaşalr benim bilgisayarımda cd rom yok ve batarya çıkmıyor. (model asus X509DJ)
HDD takmamın sebebi zaten laptopta 256 gb SSD var ancak çok yetersiz kalıyor ve HDD almak istiyorum ve oyunlarımı HDD ye atmak istiyorum .
İnternetden asusun sitesine girim birçok arama yaptım ancak HDD takma yeri olup olmadığını bulamadım ve ayrıca arkadaşalr SSD takmak istemiyorum HDD takmak istiyorum çünkü SSD ler çok pahalı :D

ilginiz için teşekkür ederim.
SSD M2 mi?
CD room yoksa ekstra olma yeri vardır. Açmadan da öğrebilirsiniz. Ya yetkili teknik servisi arayın yada internetten araştırın.

simo0275

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
ismail aydilek
knk yetkili servisini arayıp sorabilirsin onlar bilir bilmese bile açıp donanım yğkseltmesi yapabilirmiyim diye sor ve sende hdd yeri yoktur ya üstündeki ssd yi söküp hdd takarsın bence bunu yapma büyük ihtimalle pc de m2 slotu vardır. onlarda pahalı ama süper hızlı öneririm.
bu arada pp mi çalmışsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yusuf Serhat Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk yetkili servisini arayıp sorabilirsin onlar bilir bilmese bile açıp donanım yğkseltmesi yapabilirmiyim diye sor ve sende HDD yeri yoktur ya üstündeki SSD yi söküp HDD takarsın bence bunu yapma büyük ihtimalle PC de m2 slotu vardır. onlarda pahalı ama süper hızlı öneririm.
bu arada pp mi çalmışsın
dostum önerin için sağ ol yetkili servisle konuştum bilgisayarda 2. bir ssd , hdd takma yeri varmış . Ve bu pp her yerde :D

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Herhalde ben hayaletim.

kubi07

80+
Sizin sisteme şuan takılı olan SSD nvme ssd mi ?
O laptopta bir nvme bir de normal sata yeri varmış.
SSD nvme değilse takamazsın.

Top Bottom