Neler Yeni

🔥İndirim Cebel Fındık Parçacıklı Kakaolu Fındık Kreması 900 gr 99TL

GirayHan

80+ Gold
ödeme kısmında hata veriyore
bende hata vermiyor denedim şimdi. bi f5 at
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cebel'den daha iyi olduğunu düşündüğünüz hangisi var hocam? Denemek isterim açıkçası. Bayadır Cebel fındık kreması alıyorum memnunum.

Ya da şöyle düzenleyeyim soruyu. Katkı maddesi olmayan veya olabildiğince az olan var mıdır?
tadıbu hocam.

~helloworld

80+ Bronze
%100 doğalı evde yaptığındır. onuda bu fiyatlara çıkaramazsın. tadıbu var mesela o da iyi ama bir ürünü karşılaştırırken rakip ürüne bakacaksınız. rakip ürünü varsa aynı içerik onu atın karşılaştırın. zaten herşeyden önce burası tarım ve orman bakanlığı değil. burada kimse de analiz uzmanı değil. satılan bir market ürünü kimse %100 doğallık beklemesin. bekliyorsa da bu paraya beklemesin. yukarıda cebel kalitesiz yazmışsın cebelin bir çok ürünü kalitelidir. %50 fındık barındıran kreması da var. zaten mağaza ve ürün yorumlarından da anlarsınız. velhasıl paraya göre her şey.

cebele kalitesiz diyenlere de mağazanın toplam yıldızını içeren şu görseli bırakıyorum.

Alıntıyı görüntüle
Kalitesi mağaza yıldızı ile ölçülüyorsa yorumu burada keseyim, ha eğer içerik diyorsanız tartışabiliriz. %100 Doğallık kelimesini çıkaran arkadaşın aklından şüphe duyuyorum birkaç mesaj geride kendisi. %100 Doğallıktan bahsetmedim bile. Fındık oranının yüksek olması da içinde katkı maddesi olmadığı anlamına gelmiyor hocam. Katkı maddesi olmayan evde yaptığındır dediniz kısım da yanlış katkı maddesi olmayan ürünler var https://www.arohacikolata.com/ezmeler-ve-surulebilir-cikolatalar-pmk6 aradıktan sonra bundan daha kalitelisi de çıkar. Daha basit bir şey söyleyeyim 900 gr cebel yiyeceğime 200-300gr tadıbu yerim bunun fakirlikle veya maddiyatla bir alakası yok aşağı yukarı indirim takip edilse 350gr cam kavanoz tadıbuyu 100-110 liraya alınabiliyor çok fiyatlar aynı diyebiliriz çok yemektense iyi yemeyi tercih ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
MURAT GÜLLÜ
Hocam bu ürün Kayseri'de marketlerde hep bu fiyat. Fındık oranı ve tadı gerçekten almaya değer tavsiye ederim.

~helloworld

80+ Bronze
bence tartışmaya pek açık bir konu değil açıkçası b ,sadece burada kişinin kendi tercihi var cebel veya bir x marka . Tartışacak pek bir şey yok yani tercih meselesi.

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Y K
Mesela adam s!gara + alk0l yapıyor günlük diyelim, gelip cebel yada daha kötü katkı maddeli yiyecekleri 1-2 ayda bir evine alıyor çocuklarıyla, eşiyle yada kendi başına falan tüketiyor. Şimdi sağlıktan bahsetmenin bir manası yok, eğer yediklerimizi tek tek böyle denetleyecek olursak aç kalırız. Hayat kısa yiyin gitsin mn.

yenigeldim

80+ Silver
%100 doğalını bulursanız alabilirsiniz hocam
Ürüne kaliteli diyen sensin. Ben de tadı güzeldir de kalitesini nereden anladım dedim? İçinde zararlı katkı maddesi var.
Cebel'den daha iyi olduğunu düşündüğünüz hangisi var hocam? Denemek isterim açıkçası. Bayadır Cebel fındık kreması alıyorum memnunum.

Ya da şöyle düzenleyeyim soruyu. Katkı maddesi olmayan veya olabildiğince az olan var mıdır?
Züber alabilirsin sıfır katkı maddesi.

Mesela adam s!gara + alk0l yapıyor günlük diyelim, gelip cebel yada daha kötü katkı maddeli yiyecekleri 1-2 ayda bir evine alıyor çocuklarıyla, eşiyle yada kendi başına falan tüketiyor. Şimdi sağlıktan bahsetmenin bir manası yok, eğer yediklerimizi tek tek böyle denetleyecek olursak aç kalırız. Hayat kısa yiyin gitsin mn.
İkisini de tüketmiyorum. İçinde katkı maddesi olan hiçbir paketli gıdayı tüketmiyorum. Aç da kalmıyorum

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Volkan
%100 doğalını bulursanız alabilirsiniz hocam
abdurrahman tatlıcı tadıbu bi bak içerisinde yağ yok fındığın kendi yağı direkt

bu ürün çöp içeriğe bak abi ağız zevkinize göre dizayn edilmiş zararlı gürsoy ordu tarım sarelle bunlar bile daha iyi tadıbu da en doğalı sanırsam

çocuklara katkı maddeli şeyler yedirmek çok sıkıntı özellikle renklendiricili şeyler

GirayHan

80+ Gold
şurda ne zaman gıda içerikli fırsat açsam hep aynı muhabbet dönüyor.

Arkadaşlar siz almıyor olabilirsiniz yemiyorda olabilirsiniz sene 2024 herkes herşeyin farkında hele ki forumda takılıp interneti iyi kullanan biri umursuyorsa zaten kalkar içeriğine bakar. sizin burda yok bu yenmez bu etmez demeniz laf kalabalığından öteye gitmiyor. Haa uyarmak anlamında yazıyorsanız da milletin sizin uyarılarınıza da ihtiyacı yok. Dediğim gibi herkes kendi sağlığından meshuldür. Burda sabaha kadar da içerik hakkında konuşsanız fark etmez alan alır almayan almaz. Yorumlarınız inan farkettirmiyor insanlar için. İyi niyetinizi anlıyorum fakat değmez. Enerjinizi boşa harcamayın. :D

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Y K
Ürüne kaliteli diyen sensin. Ben de tadı güzeldir de kalitesini nereden anladım dedim? İçinde zararlı katkı maddesi var.

Züber alabilirsin sıfır katkı maddesi.

İkisini de tüketmiyorum. İçinde katkı maddesi olan hiçbir paketli gıdayı tüketmiyorum. Aç da kalmıyorum

Herkes sizin gibi araştıramıyor, imkanı yok hocam, kesesine ve tadına göre alıyor.

yenigeldim

80+ Silver
Herkes sizin gibi araştıramıyor, imkanı yok hocam, kesesine ve tadına göre alıyor.
Araştıramıyor mu? Herkesin interneti var. Attığın linkte ürünün içeriği yazıyor. Emülgatör nedir zararı nedir bakarsın. 1 dk lık iş. Bitkisel östrojen. Erkeklerin kesinlikle yememesi lazım. Kadınların da hormon düzenini bozuyor. Ürüne kaliteli diyen sensin neye göre kaliteli dedin? Eminim tadı çok güzeldir de neden kaliteli? Para konusunu konuşmuyorum.

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Y K
Araştıramıyor mu? Herkesin interneti var. Attığın linkte ürünün içeriği yazıyor. Emülgatör nedir zararı nedir bakarsın. 1 dk lık iş. Bitkisel östrojen. Erkeklerin kesinlikle yememesi lazım. Kadınların da hormon düzenini bozuyor. Ürüne kaliteli diyen sensin neye göre kaliteli dedin? Eminim tadı çok güzeldir de neden kaliteli? Para konusunu konuşmuyorum.

Hocam herkesin interneti yok, herkesin imkanı yok, tamam sen araştırabilirsin ama herkes senin gibi araştıramıyor diyorum. Gıdaların içeriğini okusa dahi anlamayacak milyonlarca insan var.

Top Bottom