Neler Yeni

Celal Şengör Taciz Skandalı

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,566
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Dürüstlüğü yüzünden pek kızmadım ama yine de böyle şeyler yapılmamalı.

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
Prof. Dr. Celal Şengör'ün sosyal medyada yayılan bir videosunda, İstanbul Teknik Üniversitesi'nde bir öğrencisini taciz ettiği ortaya çıktı. Çok rahat bir şekilde anlatması da ayrı bir olay oldu gerçi daha önceden de çok rahat tavırları vardı mesela habertürk de bacak mevzusunda olduğu gibi.

Kaynaklar:
1)
2)https://www.odatv4.com/guncel/celal-sengor-azittin-artik-210491
3)https://twitter.com/search?q="Celal+Şengör"
okumak gerçekden önemli ama karakter olmadıkdan sonra istersen dünyanın en zengin insanı olsan bile bence bir hiçsin

Bura.K

80+ Silver
O bilim adamı, demeyin şöyle şeyler. Bilim adamları istediği gibi inceler, taciz eder. Buna siz karışamazsınız. Adam belki kadının/kızın/bayanın bacaklarını inceleyip dahiyane bir fikir bulacak? Veya bir inceleme yapacak? (!)

SassyMuff

80+
1631909115533.png

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,045
İsim
Muhammet Trabzon
Prof. Dr. Celal Şengör'ün sosyal medyada yayılan bir videosunda, İstanbul Teknik Üniversitesi'nde bir öğrencisini taciz ettiği ortaya çıktı. Çok rahat bir şekilde anlatması da ayrı bir olay oldu gerçi daha önceden de çok rahat tavırları vardı mesela habertürk de bacak mevzusunda olduğu gibi.

Kaynaklar:
1)
2)https://www.odatv4.com/guncel/celal-sengor-azittin-artik-210491
3)https://twitter.com/search?q="Celal+Şengör"
Kendisinin ilk taciz vakası değil. "Kılıçdaroğlu'na oy verenler aptaldır." dedikten sonra, bu video piyasaya sürüldü. Keşke gerçekten taciz sebebiyle soruşturma açılsaydı.

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Kendisinin ilk taciz vakası değil. "Kılıçdaroğlu'na oy verenler aptaldır." dedikten sonra, bu video piyasaya sürüldü. Keşke gerçekten taciz sebebiyle soruşturma açılsaydı.

Bu ülkenin zihniyeti nasılsa yöneticileri de aynı bu zihniyet değişmediği sürece bu ülke "DÜZELMEZ" Atatürk'ten sonra sistem bozulmaya başladı her gelen daha da içine etti bugünlere kadar geldik hiç bir alanda ilerleyemedik dünya da tek bir tane başarımız bile yok yaptığımız bir işe bakıp bizi parmakla gösterecek bizi gururlandıracak başarımız yok kendi kendimizi kandırıp duruyoruz

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,045
İsim
Muhammet Trabzon
Bu ülkenin zihniyeti nasılsa yöneticileri de aynı bu zihniyet değişmediği sürece bu ülke "DÜZELMEZ" Atatürk'ten sonra sistem bozulmaya başladı her gelen daha da içine etti bugünlere kadar geldik hiç bir alanda ilerleyemedik dünya da tek bir tane başarımız bile yok yaptığımız bir işe bakıp bizi parmakla gösterecek bizi gururlandıracak başarımız yok kendi kendimizi kandırıp duruyoruz
1920'lerden günümüze kadar övünecek başarılarımız, dünyada parmakla gösterildiğimiz durumlar var. Tabii şu döneme kadar, dönemin bürokrasisi ve iktidarı sürekli bu başarılarımızı hasır altı ettiler ve engellediler. Killigil tabancası olsun, ürettiğimiz uçaklar olsun... Bizim uçak üretip uçurduğu için ceza verdiğimiz Vecihi Hürkuş, yurt dışında törenle karşılandı. Eskileri anlatarak uzatmak istemiyorum, ilgini çekmeyeceğini biliyorum. Günümüze gelirsen; 2007 yılına kadar Prof. Dr. Engin Arık ve çalışma arkadaşları vardı, parmakla gösterilen. Şu an ise, Selçuk Bayraktar var. Çalışmalarına 2004 yıllarında başladığı SİHA üretiminde, dünyanın ilk 3 ülkesinden biri yaptı ülkemizi. Çin bile takip ediyor, yurt dışındaki haberleri takip edin biraz. Anca ülkemizdeki ideolojik saplantılarıyla haber yapan gazeteleri falan takip etmeyin.

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
1920'lerden günümüze kadar övünecek başarılarımız, dünyada parmakla gösterildiğimiz durumlar var. Tabii şu döneme kadar, dönemin bürokrasisi ve iktidarı sürekli bu başarılarımızı hasır altı ettiler ve engellediler. Killigil tabancası olsun, ürettiğimiz uçaklar olsun... Bizim uçak üretip uçurduğu için ceza verdiğimiz Vecihi Hürkuş, yurt dışında törenle karşılandı. Eskileri anlatarak uzatmak istemiyorum, ilgini çekmeyeceğini biliyorum. Günümüze gelirsen; 2007 yılına kadar Prof. Dr. Engin Arık ve çalışma arkadaşları vardı, parmakla gösterilen. Şu an ise, Selçuk Bayraktar var. Çalışmalarına 2004 yıllarında başladığı SİHA üretiminde, dünyanın ilk 3 ülkesinden biri yaptı ülkemizi. Çin bile takip ediyor, yurt dışındaki haberleri takip edin biraz. Anca ülkemizdeki ideolojik saplantılarıyla haber yapan gazeteleri falan takip etmeyin.
fevkelade1i sırf bunun için foruma girdim iblen bilir bayağı az giriyorum neredeyse bıraktım
eğer haberin varsa ki vardır çanakkale köprüsüü geçiş ücreti 15 euro olacak resmi bir kişiden açıklama geldi ve biz bu köprü için 16 yıllık günlük 45bin araç geçişi garanti edildi ki bu da yıllık 247 milyon euro eder. fakat köprünün maliyeti ise 793 milyon euro yani şöyle ki 16 yılda 3 milyar 159 milyon euro ciro garanti veriyoruz geçmezse üstünü devlet ödeyecek ve bunu şirketin cebinden 5 kuruş para çıkmadan faizsiz 36 ay vadeli kredi ile yaptırıyor. Bir de şu kısmı var günlük ortalama geçiş sayısı feribot ile 12500 araç bu aradaki farkı halk ödeyecek bu bir 2.si biz neden garantiyi euro ile veriyoruz bunu da bizi açıklar mısın teşekkürler.

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,045
İsim
Muhammet Trabzon
fevkelade1i sırf bunun için foruma girdim iblen bilir bayağı az giriyorum neredeyse bıraktım
eğer haberin varsa ki vardır çanakkale köprüsüü geçiş ücreti 15 euro olacak resmi bir kişiden açıklama geldi ve biz bu köprü için 16 yıllık günlük 45bin araç geçişi garanti edildi ki bu da yıllık 247 milyon euro eder. fakat köprünün maliyeti ise 793 milyon euro yani şöyle ki 16 yılda 3 milyar 159 milyon euro ciro garanti veriyoruz geçmezse üstünü devlet ödeyecek ve bunu şirketin cebinden 5 kuruş para çıkmadan faizsiz 36 ay vadeli kredi ile yaptırıyor. Bir de şu kısmı var günlük ortalama geçiş sayısı feribot ile 12500 araç bu aradaki farkı halk ödeyecek bu bir 2.si biz neden garantiyi euro ile veriyoruz bunu da bizi açıklar mısın teşekkürler.
Ben de bu siyaset kısmına ara verdim. Seçime doğru aktif olurum, şu an gereksiz tartışmalardan öteye giden bir şey yok.

Çanakkale Köprüsü daha açılmadı. Geçiş ücreti, garanti edilen yolcu sayısı vs. ne olur bilmiyorum ama şu zamana kadar "Yap-İşlet-Devret" modeliyle yapılan yollardan, köprülerden sadece bir tanesinde zarar edildiğini biliyorum. Diğerleri hep kâra geçiyor. Geçiş garantisinin üzerine geçen kârı, şirket devlete ödüyor. Üst limiti şirketin kesesine kalmıyor. Bu formülle, devlet 5 kuruş para harcamadan yatırım yapıp üstüne kâra geçmiş oluyor. Çanakkale Köprüsü de böyle olacaktır tahminimce.

Ayrıntıları şuradan öğrenebilirsin:

Cruyff and Messi

80+ Bronze
Sanki mağlum partinin derneklerinde ki çocuklara onu bunu yapan olayları duyulan insan olmayan mahluklar çok masum

Son düzenleme:

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,045
İsim
Muhammet Trabzon
Sanki mağlum partinin derneklerinde ki çocuklara onu bunu yapan olayları duyulan insan olmayan mahluklar çok masum
Ne alaka hocam? Bak, hep diyorum. İnsanları kavun gibi koklayıp seçmiyorsun. Her kurum, kuruluş, vakıf ve topluluk içinde kötü insanlar vardır. Bundan daha doğal bir şey yok. Önemli olan, kötü insan ortaya çıktığında o oluşumun verdiği tepkidir. "Benim adamım, suçunu hasır altı etmeliyim." şeklinde mi ilerleyecek yoksa adalete kendi mi teslim edecek?

Ensar Vakfında, tecavüzcüyü vakıf kendi dava etti. Vakfın avukatları, çocukların yanında yer aldı ve tecavüzcünün 600 küsür yıl hapis almasını sağladılar. Atatürkçü Düşünce Derneğinin Bolu Şubesinde sekreter olan Özgür D. adlı şahsı araştırırsan ne demek istediğimi daha iyi anlarsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,466
Üyeler
140,205
Son üye
mekbeast
Top Bottom