Neler Yeni

Ceza yedim mi korkuyorum

emrevoxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emre
Sürücü kursundan dönüyordum yaşım 16 ehliyetim yok yani şuanlık. Beklemediğim yerde ara sokakta tek başına gizlice tuzak, pusu kurmuş, kamufule olmuş gibi motoru olmayan bir yunus polis çıktı karşıma karanlık sokakta ilk başta dur bakalım dedi önüme atladı kontağı kapat dedi nereden geliyorsun dedi sürücü kursu dedim güler gibi oldu adam nereye gidiyorsun dedi evimin olduğu mahalleyi söyledim plakayı söyle dedi biliyordum ama o anki stresle söyleyemedim dur bakayım abi dedim öyle bir anlamı kalmaz dedi neyse motor senin mi dedi babamım üstüne ruhsat yanımda dedim TC mi sordu telefonuna girdi adın ne dedi söyledim yaşımı sordu söyledim baktı telefona dikkat et kendine dedi iyimser bi şekilde, teşekkür ederim abi kolay gelsin dedim bastım gittim herşeyim tamdı motorun aynaları yerinde 50cc lik bir scooter kaskım takılıydı acaba şimdi bu adam ceza yazmış olabilir mi sorgulatmak istiyorum babamın e devleti lazım bu konuyla alakalı bişey söyleyemem babama adam imza falan almadı benden bu arada
panelden falan ceza sorgu yapabilen varsa ulaşsın bana bilgilendirmek istiyorum lütfen

Son düzenleme:

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,692
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Sürücü kursundan dönüyordum yaşım 16 ehliyetim yok yani şuanlık. Beklemediğim yerde ara sokakta tek başına gizlice tuzak, pusu kurmuş, kamufule olmuş gibi motoru olmayan bir yunus polis çıktı karşıma karanlık sokakta ilk başta dur bakalım dedi önüme atladı nereden geliyorsun dedi sürücü kursu dedim güler gibi oldu adam nereye gidiyorsun dedi evimin olduğu mahalleyi söyledim plakayı söyle dedi biliyordum ama o anki stresle söyleyemedim dur bakayım abi dedim öyle bir anlamı kalmaz dedi neyse motor senin mi dedi babamım üstüne ruhsat yanımda dedim TC mi sordu telefonuna girdi adın ne dedi söyledim yaşımı sordu söyledim baktı telefona dikkat et kendine dedi iyimser bi şekilde bastım gittim herşeyim tamdı motorun aynaları yerinde 50cc lik bir scooter kaskım takılıydı acaba şimdi bu adam ceza yazmış olabilir mi sorgulatmak istiyorum babamın e devleti lazım bu konuyla alakalı bişey söyleyemem babama adam imza falan almadı benden bu arada
panelden falan ceza sorgu yapabilen varsa ulaşsın bana bilgilendirmek istiyorum lütfen
Bişey olmaz. Araç kimin adınaysa onun e devletinden ceza sorgulaması yapabilirsin.

GirayHan

80+ Gold
Sürücü kursundan dönüyordum yaşım 16 ehliyetim yok yani şuanlık. Beklemediğim yerde ara sokakta tek başına gizlice tuzak, pusu kurmuş, kamufule olmuş gibi motoru olmayan bir yunus polis çıktı karşıma karanlık sokakta ilk başta dur bakalım dedi önüme atladı kontağı kapat dedi nereden geliyorsun dedi sürücü kursu dedim güler gibi oldu adam nereye gidiyorsun dedi evimin olduğu mahalleyi söyledim plakayı söyle dedi biliyordum ama o anki stresle söyleyemedim dur bakayım abi dedim öyle bir anlamı kalmaz dedi neyse motor senin mi dedi babamım üstüne ruhsat yanımda dedim TC mi sordu telefonuna girdi adın ne dedi söyledim yaşımı sordu söyledim baktı telefona dikkat et kendine dedi iyimser bi şekilde bastım gittim herşeyim tamdı motorun aynaları yerinde 50cc lik bir scooter kaskım takılıydı acaba şimdi bu adam ceza yazmış olabilir mi sorgulatmak istiyorum babamın e devleti lazım bu konuyla alakalı bişey söyleyemem babama adam imza falan almadı benden bu arada
yazmamış. yazsa motoru eve götüremezdin. aksi senaryo'da önce trafiği çağırır sonra trafikten çektirir ruhsat sahibi gider otoparktan ruhsat ve ehliyeti ile birlikte motoru alırdı.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Ahmet Şeker
sisteme cezayı düşse ehliyetsizlikten motoru da bağlamak zorunda kalırdı yazmamıştır çok yüksek ihtimalle

lusyt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Efe
Sürücü kursundan dönüyordum yaşım 16 ehliyetim yok yani şuanlık. Beklemediğim yerde ara sokakta tek başına gizlice tuzak, pusu kurmuş, kamufule olmuş gibi motoru olmayan bir yunus polis çıktı karşıma karanlık sokakta ilk başta dur bakalım dedi önüme atladı kontağı kapat dedi nereden geliyorsun dedi sürücü kursu dedim güler gibi oldu adam nereye gidiyorsun dedi evimin olduğu mahalleyi söyledim plakayı söyle dedi biliyordum ama o anki stresle söyleyemedim dur bakayım abi dedim öyle bir anlamı kalmaz dedi neyse motor senin mi dedi babamım üstüne ruhsat yanımda dedim TC mi sordu telefonuna girdi adın ne dedi söyledim yaşımı sordu söyledim baktı telefona dikkat et kendine dedi iyimser bi şekilde bastım gittim herşeyim tamdı motorun aynaları yerinde 50cc lik bir scooter kaskım takılıydı acaba şimdi bu adam ceza yazmış olabilir mi sorgulatmak istiyorum babamın e devleti lazım bu konuyla alakalı bişey söyleyemem babama adam imza falan almadı benden bu arada
Büyük ihtimalle çalıntı motor sanmistim ondan durdurmustur ihbar gelmis olabilir eğer bişey yapsaydı karakolda olurdun bro tüm bilgiler doğru çıkınca yollamis

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
sanmıyorum usta ceza yazsa niye söylemesin

emrevoxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emre
Tahminimce hem babama hem bana girecek ceza

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,692
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler

GirayHan

80+ Gold
Bazen söylemeyebiliyorlar hır gür çıkmasın, itiraz ile uğraşmayalım diye
ne yazcak cezaya ? 16 yaşında ehliyetsiz kişiyi bıraktım arkasından da ceza mı yazdım diyecek :D haa birde 16 yaşında ki çocuktan korkacak heee :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,224
Üyeler
156,302
Son üye
KevonFunk
Top Bottom