Neler Yeni

Chia coin plot not found hatası nasıl çözülür

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Faruk Gümüşoğlu
Merhaba. Chia hdd mining işine yeni girdim. Plot oluşturduğum da plot oluşumu bittiğinde plot gidiyor alt kısımda plot not found (plot bulunamadı) hatası alıyorum disklerinizin çalıştığından emin olun yada kontrol edin gibi bişey diyor. Yardım edebilecek varmı?

chawo33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
çağrı fırat
Merhaba. Chia hdd mining işine yeni girdim. Plot oluşturduğum da plot oluşumu bittiğinde plot gidiyor alt kısımda plot not found (plot bulunamadı) hatası alıyorum disklerinizin çalıştığından emin olun yada kontrol edin gibi bişey diyor. Yardım edebilecek varmı?
Aynı durumla bende karşı karşıyayım ve bir çok şey denedim ama olmadı.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
sadi ozdemir
8444. porta ayarlamak gerekiyor.
Cevap için teşekkürler fakat hiç anlamayan birine göre anlatabilirsen sevinirim.
Ben Uzun zamandır plot oluşturuyorum ve Core-pool da da kazım yapıyorum, ama bugün bilgisayarı açıp kapattığımda plotlarım görünmemeye başladı. Başka bir bilgisayarda kendi hesabımla Chia çalıştırdığımda plotlar görünüyor ama kendi bilgisayarımda görünmüyor.
Şimdiden teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevap için teşekkürler fakat hiç anlamayan birine göre anlatabilirsen sevinirim.
Ben Uzun zamandır plot oluşturuyorum ve Core-pool da da kazım yapıyorum, ama bugün bilgisayarı açıp kapattığımda plotlarım görünmemeye başladı. Başka bir bilgisayarda kendi hesabımla Chia çalıştırdığımda plotlar görünüyor ama kendi bilgisayarımda görünmüyor.
Şimdiden teşekkürler
Sanırım ne dediğini anladım ama benim senkrenizasyon problemim olmuyor, yani en azından senkronize edildi görünüyor

Son düzenleme:

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Şimdiden teşekkürler

Sanırım ne dediğini anladım ama benim senkrenizasyon problemim olmuyor, yani en azından senkronize edildi görünüyor
Havuzla kazım yapınca bazen bulamayabiliyor. Ya da port sorunu oluyor.
Core pool değerlerinizi paylaşabilir misiniz? Örneğin dün kaç plot ile kazım yaptınız kaç Chia verdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
sadi ozdemir
Havuzla kazım yapınca bazen bulamayabiliyor. Ya da port sorunu oluyor.
Core pool değerlerinizi paylaşabilir misiniz? Örneğin dün kaç plot ile kazım yaptınız kaç Chia verdi
Videoyu izledim ve söylenenleri yerine getirdim fakat bir değişiklik olmadı. Ama daha öce dediğim gibi benim senkranizasyon yapıldı diyordu. Şuan 110 plotum var, core-poolda kazım yapıyordum, chia durunca havuzdaki kazımda durdu. Birde şunu belirteyim yan yana aynı interneti ve aynı chia hesabını kullanan bilgisayarlardan birinde çalışıyor ama diğerinde çalışmıyor.

Ekler

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    127.4 KB · Hit: 59
  • Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    196.7 KB · Hit: 68

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Videoyu izledim ve söylenenleri yerine getirdim fakat bir değişiklik olmadı. Ama daha öce dediğim gibi benim senkranizasyon yapıldı diyordu. Şuan 110 plotum var, core-poolda kazım yapıyordum, chia durunca havuzdaki kazımda durdu. Birde şunu belirteyim yan yana aynı interneti ve aynı chia hesabını kullanan bilgisayarlardan birinde çalışıyor ama diğerinde çalışmıyor.
aynı plotu farklı pc lerde aynı anda mı kullanıyorsun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
sadi ozdemir
aynı plotu farklı pc lerde aynı anda mı kullanıyorsun?
Hayır, sadece problemin plotlarda mı yoksa bilgisayardamı olduğunu anlamak için denemiştim.

Arazi klasörü ekleme bölümünden klasörleri kaldırıp tekrar ekledim plotları görüyor fakat şöyle bir hata mesajı veriyor "Dikkat, bu plotları silmek onları sonsuza dek silecektir. Depolama cihazlarının doğru şekilde bağlanıp bağlanmadığını kontrol edin." ama depolama aygıtlarını defalarca çıkarıp bağladım yine olmadı

Son düzenleme:
Top Bottom