Neler Yeni

Yardım Çift monitör için askı aparatı tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mert
Bütçe
1000
Herkese selam dostlarım umarım iyisinizdir, yardıma ihtiyacım var. Ana monitörüm 31.5 inç ortalama 7-8kg, ikincil monitörüm 25 inç o da ortalama 4kg falan konuya geleyim bana askı aparatı lazım ikisi içinde, ayrı ayrı da olur birleşikde fakat bu askı aparatı/aparatları için ayırabileceğim maksimum bütçem 1000TL sizden ricam öneride bulunabilir misiniz? Mümkünse fonksiyonel olsun sağ sol veya yukarı aşağıya hareket edebilsin şimdiden çok teşekkür ederim yardımınız için. Ha bir de duvara monte olmasın teşekkürler. (ufak bir not yukarıdaki kriterleri karşılamıyor diye atmamak gibi bir zorunluluğunuz yok tabii ki de, lütfen bu iki monitörü taşısın/taşısınlar yeter ha bir de duvar montajı olmamalı)

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
Kanka 3. monitör + masa alırsın 1000 liraya ama tercihine saygı duyarım. :d

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yorumun için teşekkür ederim dostum, evet alınabilir fakat ihtiyacım yok knk masam değiştirdim monitörümü ona koyabilmem için askı aparatı lazım dedim almışken 2 monitör için birşeyler alayım ki diğer monitörü de kullanabileyim yine de tavsiyen için saol varsa eğer aklında bir askı aparatı modeli iyi olur

Has4nGodEx

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,861
İsim
Hasan Acar
yorumun için teşekkür ederim dostum, evet alınabilir fakat ihtiyacım yok knk masam değiştirdim monitörümü ona koyabilmem için askı aparatı lazım dedim almışken 2 monitör için birşeyler alayım ki diğer monitörü de kullanabileyim yine de tavsiyen için saol varsa eğer aklında bir askı aparatı modeli iyi olur
@Asag ın mesajını görmesi için sağ alttaki "Cevap" seçeneğini kullanmalısın. Foruma hoşgeldin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mert
@Asag ın mesajını görmesi için sağ alttaki "Cevap" seçeneğini kullanmalısın. Foruma hoşgeldin.
Tavisyen için saol dostum, ilginç o yorumu yazarken o seçeneği kullanmıştım galiba benim hatam özür dilerim. Forumda uzun süre vardım fakat birazcık pasif takılıyordum yine de hoşbuldum

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,501
İsim
ArtiAnius
kaliteli bir şey alıyım diyorsa viewsonic lcd-dma-002 fakat şuan stoklarda yok ama buda onun gibi link

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mert
kaliteli bir şey alıyım diyorsa viewsonic lcd-dma-002 fakat şuan stoklarda yok ama buda onun gibi link
Yorumun için teşekkür ederim attığın ürünleri inceledim, lcd-dma-002 bu arkadaş evet stoklarda bulamadım. Bir tek amazonda karşıma çıktı fiyatı 4000 tl idi bu bana biraz fazla bütçemi çok aşıyor, ikinci attığın linke baktım maksimum desteklenen inç 28 yazıyor dostum bana 31.5 civarı lazım yine de tavsiyen için saol alternatif bir önerin varsa iyi olur

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,501
İsim
ArtiAnius
Yorumun için teşekkür ederim attığın ürünleri inceledim, lcd-dma-002 bu arkadaş evet stoklarda bulamadım. Bir tek amazonda karşıma çıktı fiyatı 4000 TL idi bu bana biraz fazla bütçemi çok aşıyor, ikinci attığın linke baktım maksimum desteklenen inç 28 yazıyor dostum bana 31.5 civarı lazım yine de tavsiyen için saol alternatif bir önerin varsa iyi olur
4000 tl mi geçen hafta 1200 tl idi alıcaktım bütçem yoktu

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,501
İsim
ArtiAnius
Doğru ürüne bakıyorum değil mi ? VIEWSONIC LCD-DMA-002
evet doğru ürün fakat geçen hafta 1200 tl idi 4000 ne abi nerde yaşıyoruz indirimdeydi 1600 den düşmüştü taa nın bunun hakkında videosu bile var
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunuda amazonda buldum buda benziyo bunada bakmanı tavsiye ederim link2

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mert
evet doğru ürün fakat geçen hafta 1200 TL idi 4000 ne abi nerde yaşıyoruz indirimdeydi 1600 den düşmüştü taa nın bunun hakkında videosu bile var
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunuda amazonda buldum buda benziyo bunada bakmanı tavsiye ederim link2
Hm teşekkür ederim yorumun için baktım az önce o modele, maksimum desteklenen boyut 30-32 inç diyor gayet iyi tek kol başına da 9 kg taşıyabiliyor anladığım kadarı ile bana lazım olan da o zaten tamam saol önerin için galiba bu modeli değerlendireceğim.

Top Bottom