Neler Yeni

Çıldıracağım! S23 Ultra ve Yaka Mikrofonları Derdi

ozgurbey1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Özgür
Herkese selamlar, bir süredir youtube da içerik üretiyorum ve iç, dış mekanda kullanabileceğim iki mikrofon aldım (Boya BOYAMIC, DJI Mic 2) ancak telefondan ses aldığımda berbat sanki 10 liralık kulaklığın mikrofonunu kullanıyormuşum gibi..
Değişim sağladım sıfır ürün geldi tekrardan yine gerekli ayarları kurulumları uygulamalaarı indirip telefona bağlıyorum ses berbat..
Dahili kayıtlarını kullandığımda ses mükemmel geliyor ancak kurguda çok büyük sorun ve neden özelliğini kullanamayayım diye dert yandım.
Türkiye Distribitörleri ile iletişime geçtim (Kayalar Elektronik) Verdikleri cevap şu "Android cihazlar type c baağlantısı üzerinden fazla voltaj verdiğinden kaynaklı normalde s21 s22 lere mikrofon satmıyoruz sanırım s23 ultrayıda listeye ekleyeceğiz" şeklinde oldu.
Bu nasıl bir saçmalık android tarafında bunun bir çözümü yok mudur?

Urthemiel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Alperen
Sorunun çözümü bende yok fakat şu an iPhone ve android tarafında hemen hemen bütün cihazlar Type C kullanıyor. Konunun Type C ile alakası olduğunu düşünmüyorum.

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
"Android cihazlar Type-C üzerinden fazla voltaj veriyor" diyor

Samsung cihazlara çamur atıyor xiaomi de aynı sorun varmış mı? İphone da Type-C ye geçti onlarda da aynı sorun varmış mı?

Type-c evrenseldir bana kalırsa onların kulaklık bu evrenselliğe uygun değildir

ozgurbey1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Özgür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunun çözümü bende yok fakat şu an iPhone ve android tarafında hemen hemen bütün cihazlar Type C kullanıyor. Konunun Type C ile alakası olduğunu düşünmüyorum.
İphone 14 ile serviste deneme yaptık sorunsuzca çalışıyor... Ancak telefonumu bir mikrofon için şu an değişemem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

"Android cihazlar Type-C üzerinden fazla voltaj veriyor" diyor

Samsung cihazlara çamur atıyor xiaomi de aynı sorun varmış mı? İphone da Type-C ye geçti onlarda da aynı sorun varmış mı?

Type-c evrenseldir bana kalırsa onların kulaklık bu evrenselliğe uygun değildir
Şaka bir yana servise bizzat gittim sirkecide İphone 14 ile sorunsuz çalışıyor. bende s23 Ultra, s20+ ve lg g7 thinq var 3üde düzgün çalışmıyor.

Top Bottom