Neler Yeni

Citroen C5 Aircross vs Renault Koleos

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Futbol, Bilgisayar, Telefon
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
Ve c5 aircross bunları öneririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her konuya neden aynı arabayı atıyorsun
Fanboyluk boş mesaj yazmayla olmuyor
Öneri yapıyorum BMW seviyorum ve bunu öneriyorum. VW sevmiyorum diye ne konuştun ben onu anlayamadım seni ilgilendirmez benim önerim? (Ayrıca aynı arabalar değil kardeşim)

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Öneri yapıyorum BMW seviyorum ve bunu öneriyorum. VW sevmiyorum diye ne konuştun ben onu anlayamadım seni ilgilendirmez benim önerim? (Ayrıca aynı arabalar değil kardeşim)
Vw sevmiyorsun diye değil her konuya 3 kasa 5 kasa atıyorsun
Yoksa vw sevip sevmediğin gram umrumda değil
Öneri yaparkende misalinde öneri yaparsan konu kirlenmez

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,785
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Fiyatlara bakmayın daha uygunu bulunabilir belki konforlu ve uzun ömürlü olması önemli. (yıllık 30k - 40k km) Bu km daha çok şehir içinde yapılacak fakat uzun yol performansı da iyi olmalı. Benim yazmayı unuttuğum bir şey varsa sorabilirsiniz buradayım.
Bu arada bütçe maksimum 450K
@Denizgezen
Konfor ve sürüş zevki için Koleos öneriyorum. Çok daha ferah bir araç. C5 Aircross'a ben bir türlü ısınamadım, genel olarak Citroen araçlardan pek haz etmem.
Sedan olarak ta talisman düşünüyoruz deneyimleyeniniz var mı
Güzel araba. Passat'ta bulunmayan bazı özellikler de bulunuyor ayrıca. 4CONTROL mesela. Ama piyasası biraz ölü. Alırsanız satarken biraz zorlanabilirsiniz.

Son düzenleme:

etek6zoom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
melih
Son düzenleme:

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,383
İsim
Mehmet salih ay
Fiyatlara bakmayın daha uygunu bulunabilir belki konforlu ve uzun ömürlü olması önemli. (yıllık 30k - 40k km) Bu km daha çok şehir içinde yapılacak fakat uzun yol performansı da iyi olmalı. Benim yazmayı unuttuğum bir şey varsa sorabilirsiniz buradayım.
@Denizgezen
3008 t-roc ya da kamiq alabilirsin hatta galiba nissan da vardı o paraya

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
@Denizgezen
2 aracında 2.el piyasası iyi değil ikisinide tercih etmem.

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,785
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
C5 Aircross güzel araba lakin Citroen araçlardan nefret ediyorum, özellikle yıllar önce sedan C5 beni büyük ölçüde soğuttu. Koleos motor olarak da konfor olarak da daha güçlü ve büyük C5'e göre. Ama piyasası pek canlı değil Talisman ve Koleos araçların. Yani alırsanız satması zor olabilir ileride. Ama onun dışında sürüş zevki olarak mükemmel arabalar.

(Evo)lution

80+ Bronze
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ni-kasa-dolu-tiguan-tramersiz-931101503/detay
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...el-2.0tdi-4-4-tiguan-57.000km-949002886/detay yeni kasayı almak daha mantıklı değil mi daha güncel
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yada kodiaq olabilir makyajlı versiyon pek mümkün değil
Bu araca bakmanızı tavsiye ederim.

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Sonuçta üst seviye bir DS'e 500k gömmek her insanın yapacagı iş degil, ama araç üst seviye. Citroen çok daha fazla talep gören ayarda bir araç, daha az yakıyor bir kere çogu Citroen ile bir depo 1000 km'lere yakın veya o civar menzil görülebiliyor. Olay talep meselesi. Bir aracın ne kadar sattıgı ne derece iyi oldugunu hep göstermiyor bir ülkede.
Göstermiyor ama araç piyasası da önemli.Passatı sırf piyasası iyi diye alanlar var yoksa onlarda biliyor gidip 508 almayı.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Top Bottom