Neler Yeni

CLOUD 3 VS HS80 OYUNCU KULAKLIK ÖNERİSİ

merich.rc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
BERKE MERİÇ SAY
Bütçe
3000
Merhaba Corsair HS80 modeli ile Hyperx Cloud 3 modeli arasında kararsız kaldım valorant oynuyorum ses kasmam hafifliği rahatlığı ve uzun ömürlülüğü önemli benim için tecrübeniz var ise yardımcı olursanız sevinirim HS80 Modelini bir kez denedim fakat kulağıma tam oturmamış gibi hissettim fakat anlık denediğim için yanılıyorda olabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
779
İsim
Carl Johnson
Clood 3 daha güncel ve kalitesini önce ki modelleri ile kanıtlamış bir kulaklık tercihini cloud 3 den yana yapmalısın

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Cloud lll seçerdim ben şahsen. Günümüzde de kullanımı birçok kişi tarafından devam etmekte olan Cloud ll'den aşinayız hepimiz kalitesine.

merich.rc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
BERKE MERİÇ SAY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cloud lll seçerdim ben şahsen. Günümüzde de kullanımı birçok kişi tarafından devam etmekte olan Cloud ll'den aşinayız hepimiz kalitesine.
Clood 3 daha güncel ve kalitesini önce ki modelleri ile kanıtlamış bir kulaklık tercihini cloud 3 den yana yapmalısın
Cloud 2 deneyimi kısa bir süre yaşadım gayet güzeldi 3 ü hiç deneyimlemedim 1000 tl fark değer mi cloud 3 için

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Ege
Merhaba Corsair HS80 modeli ile Hyperx Cloud 3 modeli arasında kararsız kaldım valorant oynuyorum ses kasmam hafifliği rahatlığı ve uzun ömürlülüğü önemli benim için tecrübeniz var ise yardımcı olursanız sevinirim HS80 Modelini bir kez denedim fakat kulağıma tam oturmamış gibi hissettim fakat anlık denediğim için yanılıyorda olabilirim yardımcı olursanız sevinirim
Zamanınızın çoğunluğunu valorantta geçiriyorsanız c3, onun dışında hs80. Bir de kumaş ped olması hs80 artı.

merich.rc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
BERKE MERİÇ SAY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zamanınızın çoğunluğunu valorantta geçiriyorsanız c3, onun dışında hs80. Bir de kumaş ped olması hs80 artı.
Max 3000 tl fiyatlarına sizin önerebilceğiniz farklı bir kulaklık varsa tavsiyenizide alabilirim

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Yusuf Armanc
Aslında iki tane cloud lll var diye biliyorum. Yeni ve eski. Yanlıştan söyleyin lütfen hocam. Bir de kontrolcülerden anlar mısınız?

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
Ne amaçla aldığına bağlı.Rahatlık,mikrofonu güzel ve genel bir kullanım içinse hs80.Oyun içinse cloud 3

Ben de bunu düşünüyorum almayı. Daha iyi değil mi?

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Yusuf Armanc

Ben de bunu düşünüyorum almayı. Daha iyi değil mi?
Kafa bandıyla alakalı kritik sorunu olduğunu söyleyen hocalar var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,975
Üyeler
156,415
Son üye
Nihatpkgz
Top Bottom