Neler Yeni

Çocuklar için, Güvenli internet koruma programları üzerine

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55

Bir arkadaşımın bana danışması üzerine, hangi programlar internetde güvenli kontrollü gezinti için etkilidir sorusu üzerine cevapsız kaldım malumatım olmadığımdan, siz değerli üye arkadaşların fikir ve görüşlerine başvurmak istedim. Aranızda bu tarz programlardan kullanan varsa hangi uygulamanın daha etkili olduğu konusunda bizleri bilgilendirirlerse herkes içinde ayrıca yararlı olacaktır. Mümkünse uygulamaların adı varsa site linklerini eklerlerse sevinirim. Saygılarımla.​

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,855
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Valla çocuklar için güvenli internete gerek yok çünkü çocuklar internet kullanmamalı. Sonra Valorant'da kendinden 2 kat yaş büyük adamlara sövecek hale geliyorlar.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Valla çocuklar için güvenli internete gerek yok çünkü çocuklar internet kullanmamalı. Sonra Valorant'da kendinden 2 kat yaş büyük adamlara sövecek hale geliyorlar.
Sonuna kadar katılıyorum.

Ne tür sitelere giriyorlar ki?
Veyahut şöyle sorayım hangi sitelere girmemelerini istiyorsunuz?

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
turknet kullanıyorsanız ınline işlemlerden kısıtlayabilirsiniz

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Bir arkadaşımın bana danışması üzerine, hangi programlar internetde güvenli kontrollü gezinti için etkilidir sorusu üzerine cevapsız kaldım malumatım olmadığımdan, siz değerli üye arkadaşların fikir ve görüşlerine başvurmak istedim. Aranızda bu tarz programlardan kullanan varsa hangi uygulamanın daha etkili olduğu konusunda bizleri bilgilendirirlerse herkes içinde ayrıca yararlı olacaktır. Mümkünse uygulamaların adı varsa site linklerini eklerlerse sevinirim. Saygılarımla.​
İSS'lerin kendi güvenli internet paketleri oluyor genelde ücretsiz. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,855
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Sonuna kadar katılıyorum.

Ne tür sitelere giriyorlar ki?
Veyahut şöyle sorayım hangi sitelere girmemelerini istiyorsunuz?
Zorunlu (EBA, eğitim videolar gibi) girilmesi gereken siteler dışında mümkünse hiçbiri. YouTube da dahil. Çünkü YouTube'da da o kanser evcilik tarzı videolar karşılarına çıkıyor.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Zorunlu (EBA, eğitim videolar gibi) girilmesi gereken siteler dışında mümkünse hiçbiri. YouTube da dahil. Çünkü YouTube'da da o kanser evcilik tarzı videolar karşılarına çıkıyor.
Sana sormamıştım yav. :D
Ama söylediğin ve örnek verdiğin her şeye yine katılıyorum.
Kardeşim de izliyordu bu tarz videoları, sonunda bıraktırabildim. Çocukları manipüle ediyorlar, davranışlarını, saygılarını... değiştiriyorlar.
Kısaca şikayet etmekten veya engellemekten başka seçeneğim kalmamıştı. Engelledim geçtim.

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
Kardeşim de izliyordu bu tarz videoları, sonunda bıraktırabildim. Çocukları manipüle ediyorlar, davranışlarını, saygılarını... değiştiriyorlar.
Kısaca şikayet etmekten veya engellemekten başka seçeneğim kalmamıştı. Engelledim geçtim.
Salih Reis'de o kardesi varya kulak falan kalmamisdi bende

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,855
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Benim annem zamanında bir hata yapıp vermişti maalesef telefonu. Birkaç ay (veya yıl) o kanser videolara katlanmıştım. Üstelik annemle uyuyordu ve yataktayken yine izliyordu. Annem o süre boyunca kesin uykusuz falan kalmıştır.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Norton Family adında bir koruma paketi gördüm netten ne kadar sağlıklı malumatım yok. Bahsini etttiğimde zaten bu tarz uygulamalar olabilir. Muadili olan programlarda olabilir önerilere ve tavsiyelere açığım arkadaşlar. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,525
Üyeler
138,375
Son üye
Taret_Gaming
Top Bottom