Neler Yeni

CoD Black Ops 2 Türkçe yama ücretli! Bu nedir kardeşim!

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Alper Ersoy
Evet, Black Ops 1'i bugün bitirdim başlarda hikayenin tam çözümlenmemesi ve bazı saçma şeyler gördükten sonra oyun sonunda hepsinin açığa kavuşması beni büyüledi ve hiç bitmesin istedim. Oyunu 1 saat önce bitirdim ve hemen Black Ops 2'yi indirdim. Türkçe yamayı da indirecektim fakat yok! Oyuna ait tek Türkçe yama Anonymous Çeviri'ye ait. Bilin bu yama ne kadar? 40 TL! Şimdi müsait olsam gidip karta para atar alırdım fakat değilim. Gerçekten oturup ağlamak istiyorum kafamı duvarlara vurmak istiyorum. Lan 10 yıl öncesi oyun için neden para istiyorsun? Oyun çeviri adminlerini bulursam alnından öpeceğim. Adamlar koskoca MW3 için dublaj yaptı(evet alt yazı falan değil dublaj)ve 1 kuruş istemediler. Çıldırıyorum. Cod Bo2'yi nasıl oynayamam.

Son düzenleme:

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,642
İsim
misfit
Sonuçta bir emek verip el ile çeviri yapmışlar. Kimisi hayır için kimisi de gelir için yapar, buna bir şey diyemeyiz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Alper Ersoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sonuçta bir emek verip el ile çeviri yapmışlar. Kimisi hayır için kimisi de gelir için yapar, buna bir şey diyemeyiz.
Yahu üyelik zorunluymuş üyelikte 38 TL
Oyun zaten 50 TL
Ben 90 TL gider başka oyun alırım 10 yıllık oyunun masrafına bak ya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

10 yıl öncesi oyunu anlamak için geçen sürede ingilizce öğrenebilirdin
Bir oyun için dil mi öğreneyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
poyraz sezer
adamlar sana zorla satmıyor ki . sen niye bu kadar içerlendin. bu işi ücretsiz yapanlardan isteyebilirsin yama yapabilirler. her şey çevirmekle bitmiyor aktarmak için tool lazım oluyor bazen bu çok zor olabiliyor. emek uğraşlarının karşılığını almak istiyorlar. ayrıca o üyeliğin içinde +20 oyun yamasına ulaşabiliyorsun

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,642
İsim
misfit
Yahu üyelik zorunluymuş üyelikte 38 TL
Oyun zaten 50 TL
Ben 90 TL gider başka oyun alırım 10 yıllık oyunun masrafına bak ya.
Ne diyeyim o zaman İngilizce öğren .d
Şu zamanda oyular 500-1000TL'yken Türkçe yama'ya 20TL vermek gayet makul bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Alper Ersoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne diyeyim o zaman İngilizce öğren .d
Şu zamanda oyular 500-1000TL'yken Türkçe yama'ya 20TL vermek gayet makul bence.
Dostum 20 tl değil 40 tl
Oyun zaten 50 tl
10 Yıllık oyuna 90 tl de yani ne biliyim.

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,642
İsim
misfit
Dostum 20 TL değil 40 TL
Oyun zaten 50 TL
10 Yıllık oyuna 90 TL de yani ne biliyim.
Üstte 20 demişsin şimdi 40'a çıktı.
Bu tür işlerde oyunun fiyatını katmayacaksın, oyun ayrı yama ayrı.
O zaman alma yani bunun tartışmak bile çok saçma.
Bize veya yama yapana celalleneceğine oyuna TR dil desteği koymayan yapımcıya celallen.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Adamlar hak ediyor. Babasının hayrına mı o kadar uğraşıyorlar. İstemezsen indirmezsin olur biter. Oyun ve yama olayı ayrı. O yüzden yukarıdaki kıyaslamaların da yanlış. Artı olarak sadece tek oyun değil üyelik ile birden fazla oyuna erişiyorsun. günümüzde 20-50TL de gayet makul. Bir öğlen yemeği parası... Daha ne olsun ?

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
Evet, Black Ops 1'i bugün bitirdim başlarda hikayenin tam çözümlenmemesi ve bazı saçma şeyler gördükten sonra oyun sonunda hepsinin açığa kavuşması beni büyüledi ve hiç bitmesin istedim. Oyunu 1 saat önce bitirdim ve hemen Black Ops 2'yi indirdim. Türkçe yamayı da indirecektim fakat yok! Oyuna ait tek Türkçe yama Anonymous Çeviri'ye ait. Bilin bu yama ne kadar? 20 TL! Şimdi müsait olsam gidip karta para atar alırdım fakat değilim. Gerçekten oturup ağlamak istiyorum kafamı duvarlara vurmak istiyorum. Lan 10 yıl öncesi oyun için neden para istiyorsun? Oyun çeviri adminlerini bulursam alnından öpeceğim. Adamlar koskoca MW3 için dublaj yaptı(evet alt yazı falan değil dublaj)ve 1 kuruş istemediler. Çıldırıyorum. Cod Bo2'yi nasıl oynayamam.
Adam hayrına yapmıyor ya emek veriyor ücret istemesi en doğal hakkı.

Top Bottom