Neler Yeni

COD Hangi Sırayla Oynanmalı?

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,568
İsim
misfit
Yıllar sonra tekrar CoD’a döneyim dedim. Pek hatırlamıyorum sıralamasını, hangi sırayla oynamam gerekiyor? Black Ops hariç.

Techno08

80+ Gold
Ben ilk modern warfare’den başlamıştım tavsiye ederim çok güzel seri

uckan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Uçkan
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Merhaba, ben oyun oynarken genellikle bir seriye başlayacağım zaman mutlaka hikayeye göre gitmeyi severim Call Of Duty serisinde de aynısını yapmıştım. Sana da öneririm.

İnternete ya da wikipedia kullanarak oyunun seri tarihlerine bakarsan oradan sırasıyla oynaman en güzeli olur böylece hem hikayeyi anlarsın hemde oyundan zevk alırsın.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,568
İsim
misfit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba, ben oyun oynarken genellikle bir seriye başlayacağım zaman mutlaka hikayeye göre gitmeyi severim Call Of Duty serisinde de aynısını yapmıştım. Sana da öneririm.

İnternete ya da wikipedia kullanarak oyunun seri tarihlerine bakarsan oradan sırasıyla oynaman en güzeli olur böylece hem hikayeyi anlarsın hemde oyundan zevk alırsın.
Mw 1 ve 2’nin Remastered sürümleri var sanırsam. Onları mı oynayayım yoksa normal sürümü mü?

Efem1905

80+ Bronze
Yıllar sonra tekrar CoD’a döneyim dedim. Pek hatırlamıyorum sıralamasını, hangi sırayla oynamam gerekiyor? Black Ops hariç.
Mw 1-mw2-mw3 bağlantılı bunları sırayla oynamalısın Black ops 1- Black ops cold war - Bl 2 bunlarda bu sırayla oynanmalı her ne kadar Bl 2 daha önce çıksada tarik olarak önde Cod Ww2 herhangi bir bağlantısı yok Cod ww1 Black ops 1 den önce oynanabilir hafif bir bağlantısı var Modern Warfare 2019 bağımsız eski oyunları ta. Bilmiyorum Cod 2-3 ile bağlantılı diye hatırlıyorum ama ram emin değilim

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Eski oyunlarını oynamak istemiyorsan Modern Warfare 1-2-3. Sonrasında black ops 1-2-3. Sonrasında isteğe bağlı Adwanced Warfare, Infinite Warfare, WW2 tarzı oyunlarını oynayabilirsin. Oynayacaksan black ops 3'ü korsan oyna parasını asla haketmez

Top Bottom