Neler Yeni

COD Warzone Grafik Ayarı Tavsiyesi

baranova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ali Baran ÖZDEMİR
merhaba arkadaşlar, cod warzone için grafik ayarı tavsiyelerinizi bekliyorum. tüm ayarları low'a alıp çözünürlüğü düşürmeme rağmen ekran kartım fazla ısınıyor, sadece warzone için geçerli olan bir durum bu ısınma sorunu. (75-80 derece arası değişiyor) 720p çözünürlükte aslında biraz daha iyi ısı değerleri alıyorum (64-67 derece) ama ayarlar low'da olduğu için görüntü çamur gibi oluyor rakiplerden geri kalabiliyorum. birçok oyunda nvidia denetim masasından maksimum kare hızını 60 fps e kitliyorum ve gayet memnunum ama warzone da bu da çözüm olmuyor. tavsiyelerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler.
not: oyun ssd'ye kurulu.
GPU: MSI GTX 1660 GAMING X 6GB
CPU: AMD RYZEN 7 2700X 4.35GHz
RAM: CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 16GB (2x8GB) 3200MH

Zelaroth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Gereksiz Hesap
Warzone'un genel olarak optimizasyonu biraz sıkıntılı fakat default fan ayarlarında Gaming X gibi MSI'ın en iyi soğutmasına sahip seride o değerlere ulaşıyor olması şaşırtıcı, benim kartım o kadar ısınmamasına rağmen youtube'dan NVIDIA Denetim Masası ayarlarında bazı şeyleri değiştirerek veya MSI Afterburner ile kendiniz için daha iyi soğutma adına bir fan eğrisi ayarlayarak sorunu çözebilirsiniz diye düşünüyorum.

Hanaz

80+ Silver
Nvidia nis var abddullah abi nin vidosu istersen 740p de 1080 p gibi oynıya bilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,345
Üyeler
141,282
Son üye
YusSaci_
Top Bottom