Neler Yeni

Çöp pc için oyun önerisi

fuqant

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Furkan
Prince of Persia:The sands of Time
Prince of Persia:Warrior Within
Prince of Persia:The Two Trones
The Incredible Hulk
Spiderman 2
Mount and Blade
Mount and Blade:Warband
Hepsini 1 GB RAM e sahip PC de oynadım sizin PC rahat kaldırır.
hepsine baktım ya özellikle warband ömrümden çaldı resmen yiine de eyvallah önerdiğin oyunlar güzel oyunlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

GeForce NOW ile istediğini oyna. Ama bedava sürümü kullanacaksan kesinlikle VPN açıp Eu 4 serverına geç.
valla internetim o kadar iyi değil maalesef 10 mbit net ama indirme yaparken ya da oyun oynarken sürekli dalgalanma yapıyor

Belki başka arkadaşlar gelir oyun bakmaya diye listeyi toparlayayım şöyle kalsın random liste ;
prince of persia serisi - baldurs gate - town of salem - spiderman 2 - dragons origins - vampire the masqurade -Soldier of Fortune serisi - Will Rock - Zup - Hotline miami - Terraria - Stardew walley - Fallout 3 , new vegas - Quake 3,4 - Warcraft 3 - Freedom fighters - Warface - Max Payne Serisi - Aq3d - MB Warband - Katana Zero

Son düzenleme:

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,853
İsim
Metehan Akyalı
hocam bunlardan denildiği kadar kart çıkıyo mu ya almaya değermi steamde para kalmadı yaw

sağolasın dragons origine bi bakarım da baldurs gate gibi izometrik rpg oyunlarını pek sevmem yine de teşekkür ederim
Ben kart veya başarım için oynamadım. Hani eğlenirseniz severseniz diye önerdim.
Ama sorunuza gelecek olursak, 2.1TL fiyatı var. İndirimle 1.4TL'ye düşüyor.
Ben indirimsiz 2.1TL'den satın aldım ve çıkan kartları satıp diğer devam oyunlarının hepsini sattıklarımın parası ile aldım.
Arada bir " GOLD " kart çıkma şansı var. Bana o çıkmıştı, onlar çok iyi ediyor, direk 6-7 TL'den başlıyor tanesi.
Normal kartlar ise 40-90 kuruş arası değişiyor. Şansınıza artık.

Oğuz Kağan Ayhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Oğuz Kağan Ayhan
11 senelik bi laptopum var baya bi araştırdım oyunları baktım karantinada da oynadım ve oyunsuz kaldım fps-rpg-aksiyon tarzı güzel hoş oyun önerir misiniz agalar (gta nfs gibi ünlü oyunar hariç ) pc - i2 duo 2.0 ghz- 9200m gs ekran kartı 3gb ddr2 ram
Half-Life 1
XIII Classic

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
SuperFighters Deluxe der susarım PC iyi olmasına rahmen 400 saat oynadım.

fuqant

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Furkan
Half-Life 1
XIII Classic
Half Life ı bilmeyen yok sanırım hocam oynamıştım onu da :D XIII classic de baya değişik bir şeye benziyor mutlaka kontrol ederim

SuperFighters Deluxe der susarım PC iyi olmasına rahmen 400 saat oynadım.
o da güzel değişik bir şee benziyor onu da denerim mutlaka o tür oyunlar ayrı bir sarıyor :giggle:

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,643
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
11 senelik bi laptopum var baya bi araştırdım oyunları baktım karantinada da oynadım ve oyunsuz kaldım fps-rpg-aksiyon tarzı güzel hoş oyun önerir misiniz agalar (gta nfs gibi ünlü oyunar hariç ) pc - i2 duo 2.0 ghz- 9200m gs ekran kartı 3gb ddr2 ram
Cod serilerinden oynadın mı? Cod 2, Cod MW 4, cod world at war falan

Top Bottom